Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is csalódottak lennétek?

Ti is csalódottak lennétek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy kapcsolatom több mint 2 éve, ami épp hullámvölgyben van. Próbáltam megbeszélni a dolgokat. A páromat nem láttam egy hete, akkor is részegen jött a barátaitól. Másnap utazott a szüleihez, tegnapelőtt jött haza. Nekem ma van a születésnapom, és azt hittem meglep, hogy este átjön. (dolgoztam délutántól estig). De nem. Szóval egyedül pezsgőzöm...
2012. júl. 31. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát tényleg eléggé hullámvölgyben lehettek, ha még arra sem veszi a fáradtságot, hogy a születésnapodra odamenjen. kérdésedre válaszolva: igen, én is eléggé csalódott lennék(ez természetes). Sok sikert kívánok, hogy rendbe tudjtok hozni a kapcsolatot. És NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!:)
2012. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
egy tapló.
2012. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy. Igen, ez akkora hullámvölgy, hogy hiába beszélek neki bármit, abból vita lesz, és utána minden megy ugyanúgy tovább. De erre akkor sem számítottam, főleg hogy tavaly pl. abszolút elfelejtette a születésnapomat...
2012. júl. 31. 23:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha megengedsz egy ilyen kérdést: ha tényleg az előző válaszoló szavaival élve ennyire tapló, és még a születésnapodra sem figyel oda és állandóan veszekedtek, akkor mivel tud megfogni téged, mért vagy mellette? esetleg nem kéne egy kis szünetet tartani? (1. válaszoló vok.)
2012. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Mivel próbáltam vele kommunikálni hogy mivel lehetne helyrehozni dolgokat, bizakodtam hogy tesz valamit. Nem így lett. Igen, jó kérdés, miért vagyok akkor vele. Valószínűleg ez volt az utolsó csepp.
2012. aug. 1. 00:06
 6/14 anonim ***** válasza:
már tavaly szakitanod kellett volna,elment egy év az életedből a nagy semmire.
2012. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
nem csak a tini fiúk önkielégítenek...
2012. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Most épp rohadtul lényegtelen, hogy kik önkielégítenek.


Elpazaroltál egy évet az életedből, amikor tavaly elfelejtette a születésnapodat, már akkor el kellett volna Őt hagynod. Nem ezt érdemled, bármilyen is vagy. Egyetlen elvesztegetett percet sem fogsz visszakapni az életedből, mindig csak újabb és újabb perceket vesznek el Tőled. Amid van, azt boldogan éld, ne így. Merj lépni. Utólag is nagyon boldog Születésnapot s ne feledd, születni s meghalni lehet egy nap alatt, de élni nem. Kezdj hát élni.. :)

2012. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szagold azt a "virágot" amit letéptél
2012. aug. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már tavaly is ekkora tahó volt, hogy leszärta a szülinapodat, és ennek ellenére vele maradtál, akkor most ne csodálkozz. Elég hülye dolog ennyi időt olyan emberre vesztegetni, aki még alapvető haveri gesztusokra se méltat téged.
2012. aug. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!