Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nem éreznétek magatoka...

Szülők! Nem éreznétek magatokat hibásnak ha ilyen helyzetbe lennétek? Nagyon fontos kérdés!

Figyelt kérdés

Fiam minket hibáztat, hogy alacsony lett és nem tudja

magát így elfogadni. 166 cm magas és 24 éves . Azt mondja, hogy miattunk

lett ilyen alacsony, tönkretettük az életét mert nem vittük hormonkezelésre amikor kicsi volt, és hogy gondolhattuk volna, hogy nem lesz magas.

Teljesen depressziós lett a fiam. Barátnője nem volt és azt mondta hogy nem is lesz, mert ő így nem szégyenkezik ez miatt és hogy kinevessék őt ez miatt.

Azt is mondta, ha lenne is barátnője aki alacsonyabb nála akkor is ilyen lenne ( depressziós, kerüli az embereket ) mert nem tudja igy magát elfogadni, hogy törpe lett.

Múltkor is mentünk az utcán és láttam rajta, hogy ez nagyon bántja ez a dolog. Mondta, hogy látod pl : őhozzá oda se tudnék menni, mert nagyobb nálam, és ha felvesz magassarkút akkor már majdnem 1 fejjel magasabb nálam.

Megmutatta , hogy látod ha ekkora lennék minden más lenne, ( lépcsőre felállt 1 szintet )

Nagyon bánt ez a dolog mert látom rajta, hogy ez miatt nem boldog, nem megy szinte sehova, bezárkózik stb...

Fejünkhöz vágja hogy miattatok lettem ilyen, nem kellett volna , hogy ő megszülessen.

Mit tanácsoltok mit csináljak ?


2012. jún. 26. 14:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem egy 160 centi körüli vagy alacsonyabb barátnőm van aki kifejezetten a 170 cm alatti férfiakat részesíti előnyben.

Szóba sem állnának egy 185 centissel.


Ne parázzon emiatt.


A mai fiatalok többsége 170 cm alatt van.


Találni fog hozzá illő lányt.


30N

2012. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Ti is alacsonyak vagytok?
2012. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
a 166 cm nem tartozik bele a törpe fogalmába. max alacsony. meg önbizalom hiányos és tele van komplexusokkal, amiken csak ő tud változtatni.
2012. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem ti vagytok a hibásak és ez a 166cm nem is annnyira alacsony.
2012. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Kellően vagány csaj kell,aki helyrerázza az önbizalmát.


(párom sem magas,tűsarkúban kb 10 centivel magasabb vagyok nála,de sikerült annyira lebeszélnem a hülyeségéről,hogy ma már nem érdekli,hogy hány centi,nem ettől lesz jó pasi)


pszihológushoz vidd ha lehet

2012. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Értem én, hogy rosszul érzi magát, de felnőtt emberként több esze is lehetne. Rinyál mint egy fürdősku.rva, sajnáltatja magát, szánalmas az egész ember. Ez hülyeség, hogy törpe, nem 50 cm magas könyörgöm, csak valamivel alancsonyabb mint az átlag. Másnak nincs keze, nincs lába, torz arccal születik stb., mégis van családjuk és teljes értékű emberként élik az életüket. Szerintem nem kell rosszul érezned magad, feltételezem ti sem a magasságotokról vagytok híresek, teljesen természetes, hogy hasonló magas lesz a gyereketek, próbálja magát elfogadni kész. Nem azért nincs barátnője, mert alacsony...azért nincs barátnője mert nőként senki nem akar összeállni egy nyafka síró-rívó kisfiúval...
2012. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

A történet sajnos szokványos mai sztori... A mai fiatal generációnak az a lényeg, hogy minden vélt/valós problémájáért hibáztathasson valakit. Adott esetben fiatok titeket.

Mellesleg ( csak csendben mondom ) a fiunak nem horonkezelés, hanem nevelés kellett volna. Hogyan jön ő ahhoz, hogy ilyen butaság miatt szüleit hibáztassa? Bizonyára ókonzervatív vagyok.....

2012. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magassága miatt nem lesz barátnője, hanem mert ilyen idióta hozzáállása van.

Én lány vagyok, 157 cm, ő a 166 centijével majdnem 10 centivel magasabb nálam, ami pont optimális. Nagyon sok hasonló magasságú ismerősöm van, akinek a 166 centi tökéletesen megfelel.

2012. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%

Én is javasolnám a pszichológust, bár már nem gyerek, így nem tudom mennyire tudnátok rá hatni... De mindenképpen segítségre szorul :S

Egyébként... halkan ajánlanám azt, hogy keressetek egy lányt, aki vállalná azt, hogy "rátapadjon" a fiatokra, flörtöljön vele, elhívja esetleg randizni stb. Igen, ezzel talán játszotok az érzelmeivel, de ha nem derül ki, nagyon jót tenne az önbizalmának! Akkor még jobb lenne, ha egy kicsit magasabb lányt találnátok erre a dologra, mert akkor nem érdekelné többet a magassága.

2012. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. Tenyleg csak a hozzaallasaval van a problema. En 170-171 centi vagyok, de a baratom 165 korul van. Es? Kit erdekel, hogy milyen magas, ha egy belevalo, rendes srac? Senkit..

Ennyi idosen tobb esze is lehetne..

Szerintem amugy eleg lenne neki megmutatni a kerdest, es a valaszokat amik jottek, hatha elgondolkodna..

2012. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!