Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha hazudta...

Mit csináljak akkor ha hazudtam a barátomnak de nem akar megbocsájtani? Azt mondja nem tudd hinni nekem hogy megbántam

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miben hazudtál?
2012. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Pitizz!
2012. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Többi lent? Leírod?
2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
hát összevesztünk és nem akart kibékülni velem ez kb 1 hónapig tartott és én nagyon szeretném hogy a barátom legyen és azt hazudtam neki hogy öngyilkos leszek ez szemét és aljas dolog volt tőlem de nem láttam más lehetőséget de ő azt mondta felhívja az osztályfőnökünket hogy hívja fel a szüleimet hogy akadályozzanak meg vagy ha bevallom neki hogy csak azért tettem hogy megbocsátson akkor nem teszi meg és én bevallottam neki és ezért még jobban haragszik nem hajlandó beszélni se velem semmi T__T mit tegyek?
2012. aug. 1. 17:56
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de én szóba sem állnék többé olyannal, aki öngyilkossággal fenyegetőzik.
2012. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy öngyilkossággal fenyegetőztél ez nagyon nem korrekt dolog, hogy mást ne írjak. Ezek után nem csodálkozom, hogy nem akar megbocsájtani, én se akarnék. Hagyd a fenébe, jó tanuló pénz volt...
2012. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
hülye voltál
2012. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez megbocsájthatatlan dolog de ha valakinek van ötlete hogy mit lehetne tenni azért hogy legalább ne haragudjon az írja le mert nagy szükségem van rá T__T
2012. aug. 1. 18:07
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Tedd meg valójában, akkor majd elhiszi és utólag megbocsájtja minden bűnödet!
2012. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Aki ilyennel fenyegetőzik nem érdemli meg, hogy barátja legyen. Én a helyében még egy pofont is lekevertem volna neked.
2012. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!