Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes megváltozni egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes megváltozni egy 24 éves fiú, akinek elég sok egyéjszakás kalandja volt? Lehet neki hinni, ha azt mondja, hogy komoly kapcsolatot akar? Vagy a vérében van, hogy egy lány nem elég neki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha 24 éves koráig ezt csinálta, akkor már valszeg a vérében van. A fiúk többsége 14 és 18-19 éves kora között szokták ezt csinálni utána megkomolyodnak. Ez a srác vagy elég későn komolyodik vagy a vérében marad haláláig
2009. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, hogy a vérében van. Megszokássá vált maximum, hogy ne bonyolítsa a dolgokat. Elemenkül, mert egy kapcsolat túl bonyolult és összetett lenne... ha segítesz neki, talán újra vágyni fog a kapcsolatok után...egyébként is minden ember egy jó párkapcsolatra vágyik, nem pedig egyéjszakás kalandokra. Aki ezzel vitatkozik, annak még nem volt egy tisztességes kapcsolata sem...
2009. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem tudom, hogy mit higyjek. Ő azt mondja, hogy védekezésként használta az egyéjszakás kalandokat, mert már hatalmasat csalódott nem egy lányban, és rájött, hogy így mennyivel egyszerűbb, mert sok lány kapható a szexre elég hamar, és ő eddig nem is vágyott többre, de már szeretne lenyugodni, és úgymond letelepedni valaki mellett. Csak félek, hogy ezt hazudta, és nem is érzi így, csak tudja, hogy én komoly kapcsolatra vágyom, és máshogy semmiképp sem kap.

2009. jan. 12. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy nagyon jó haverom 23 éves koráig az összes bnőjét +csalta, nem volt hűséges 1ikhez sem, mindig benne volt az 1 éjszakás kalandokban. 3 évvel ezelőtt +ismerte a mostani bnőjét, akit iszonyatosan szeret már 3 éve és még 1szer sem csalta meg. Már nem menne bele az 1éjszakás kalandokba. Sokkal többet ér neki a bnője. Őt igazán szereti, a többi csajt nem szerette ennyire. Ez csak 1 példa arra, h változhat a srác, ha talál 1 olyan lányt, akit tényleg szeret. De sajna az ellenkezőjére is tudok példát. Embere válogatja.
2009. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy húzd az agyát sokáig, ha vár rád, akkor kétlem, hogy csak arra kellenél neki.
2009. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a megváltozás dolog csak általánosítás. Nem egy ismerősöm 30 évesen is csak szórakozik a nőkkel. Nem jött még nekik az a nő, akiért úgy érzik megváltoztatnák az életüket. Amúgy meg jobb, ha kiéli magát a férfi,akkor majd nem melletted teszi ezt.és értékelni fog az egyéjszakás nőihez képest,mert egy más világ nyílik meg számára.
2009. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán akar megváltozhat. Én 25 éves koromig csináltam ezt, utána megismertem valakit, megnősültem és lezártam azt a fejezetet. Mindennek megvan a maga varázsa de csak a maga idejében!

Azt viszont marhaságnak tartom, hogy sokáig húzd az agyát, mert ezzel pont azt fogod elérni, hogy gondol egyet és azt mondja: komoly kapcsolatot kerestem egy normális csajjal, de sem egyik sem másik nem jött össze. Ne azt olvasd ki az egészből, hogy irány az ágy! Mondd el neki (habár kétlem, hogy nem tudná), hogy egy komoly kapcsolathoz idő kell, amibe sok minden belefér, de nem egyből az ágy.

2009. jan. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem bízz benne. Az egyéjszakás kalandokat is meg lehet unni. Egyébként tényleg csak védekezés az egész. Ha jól ismered, biztos látod rajta, hogy komolyan gondolja-e vagy sem.én egy teljesen ugyanilyen szituációban vagyok, ha van kedved, írj mailt. Puszó. Remélem összejöttök :)
2009. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Srapnel ***** válasza:
75%
Nem értitek ti az egészet. Ki mikor mit talál meg, de mindegy. Ha nem ismered magad, akkor nem választasz jól, legfeljebb szerencséből. Ha nem úgy indulsz neki a kapcsolatnak, mintha az lenne az első és egyben utolsó, akkor már rosszul állsz neki. Ha még előző lányok/fiúk emlékei mozgatják a köteleket, akkor bábként viselkedsz tovább az újban is. A vérmérséklet van a vérben csak. Az ember felszedhet rossz szokásokat és beidegződéseket az élete folyamán és saját döntései eredményeképpen. A notórius egyéjszakázók jelentős többségének van valami más probléma, ott bent a kompjúterben és csak mellékeffektus az egyéjszakázás. Ha az alapprobléma megszűnik, vagy kezelve, esetleg terelve van, akkor az egyéjszakázás is megszűnhet. De sokszor az élethelyzet megváltozása is elegendő, hogy erről a szokásról lemondjon valaki. Azért az egyéjszakázáshoz az éjszakai élet is hozzátartozik, ha meg reggel korán kell kelni a munkába minden nap, akkor ezek el-elmaradoznak később. Szóval soktényezős.
2009. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én a barátomal 1éve vagyuk együt és még soha nem csalt meg!!pedig régeben napi 2csajal is ágyba bujt!!de mióta megismert azt mondta hogy én változtattam meg ha én nem lennék akkor még most is azt csinálná!jah és megkérte a kezemet!!:)pedig eleiben még nem mertem volna hinni abban amiket mond!!de most már semi kétségem!!
2009. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!