Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a párom?...

Hogyan kezeljem a párom? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Szaisztok! Szinte elviselhetetlen a stílusa. Egy rosszul kiöntött üdítő vagy egy elveszett póló (amit tuti csak ő nem vesz észre) akkora gondot jelent neki, hogy képes felhúzni magát és kiabálni velem.


Vagy ha valamit nem értek meg elsőre már másodszorra cinikus és idegesen mondja el.

Van mikor már a sírás kerülget, mert megbánt ezzel.


Hogyan és miképpen tudom ezt kezelni?



2012. aug. 1. 20:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és ráfogja hogy "figyelmetlen" vagyok és ezt sűrűn hangoztatja is. Úgy érzem neki egy tökéletes nő kell, vagy nem tudom. :(
2012. aug. 1. 20:31
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy otthagyod.
2012. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
tiszta sor: hagyd ott!
2012. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz?
2012. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
2012. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Több mint 2 éve. Nem értem az ilyen kirohanásait...
2012. aug. 1. 20:37
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatember, én 5 évig voltam együtt egy ilyennel, soha többet! Nem változnak, és hidd el, ez az évek folyamán csak rosszabb lesz...
2012. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, mert valóban szeretheted.. de szerintem is a szakítás a megoldás. Ez csak rosszabb lesz, jobb nem.. Hacsak nem tér észhez, de melletted nem fog, és ezt nem bántásból mondom, hanem mert már belekényelmesedett a kapcsolatba és azt hiszi, hogy neki mindent szabad, és te köteles vagy elviselni őt.
2012. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Mondd neki hogy nagyon rosszul esik, a sírás kerülget. Ha az ő fontos dolgairól van szó, tekintsd te is kicsit fontosnak.


Vagy dobd ki mint valami használt fölösleges dolgot...

2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Látja rajtam és tudja is, hogy rosszul esik. De mostanában körbe néztem jobban a környezetében (barátok családja) és úgy látom ott is ez van csak durvábban.
2012. aug. 1. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!