Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a párom?...

Hogyan kezeljem a párom? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Szaisztok! Szinte elviselhetetlen a stílusa. Egy rosszul kiöntött üdítő vagy egy elveszett póló (amit tuti csak ő nem vesz észre) akkora gondot jelent neki, hogy képes felhúzni magát és kiabálni velem.


Vagy ha valamit nem értek meg elsőre már másodszorra cinikus és idegesen mondja el.

Van mikor már a sírás kerülget, mert megbánt ezzel.


Hogyan és miképpen tudom ezt kezelni?



2012. aug. 1. 20:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Engem soha nem nézett még ostobának a párom, mert nem értettem valamit elsőre, sőt, nem kezdett ordítozni sem. Akkor sem, ha elveszítettem valamit, vagy bénán parkoltam, vagy akármi. Elmagyarázza még egyszer, vagy azt mondja legközelebb jobban fog menni, a szerencsétlenkedéseimet meg inkább aranyosnak találja.

Sőt, a környezetemben is ugyanez a helyzet.

Akkor mi más bolygón élünk???

2012. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem tanár, ennek tudom be, hogy velem iszonyatosan türelmes, minden bénaságomon csak mosolyog és legfeljebb elmagyarázza. De sosem kiabál velem.
2012. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
tipli...
2012. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezeld sehogy! Hagyd ott! Semmibe vesz, lekezel téged, abszolút nincs tekintettel rád. Akkor meg minek kezelnéd a hülyeségét? Keress olyat, aki szeret, ő meg keressen egy balekot, aki elviseli a stílusát!
2012. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna.. Tudja, hogy rosszul esik, bocsánatot is kér utána, tényleg igyekszik, de aztán kezdődik elölről. Szerintem sosem fog megváltozni, vagy elfogadod ilyennek, vagy szakítás.
2012. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Regen is ilyen volt, vagy friss a dolog?

Azert kerdezem, mert az ilyen szintu kritizalas es b.sztaras sokszor akkor szokott elojonni egy kapcsolatban, ha a kritizalo fel nem igazan erzi jol magat a masik tarsasagaban, esetleg mar van is kinezve egy lehetseges uj partner, akit szivesebben tudna maga mellett.

Ha valaki ugy igazan szereti a masikat, akkor nem viselkedik igy, meg akkor sem ha valoban ilyen a szemelyisege.

Es nem, nem lesz jobb. Ha o ilyen, akkor ez csak rosszabb lesz.

Nalunk is van a csaladban egy ilyen ferfi, mar nem fiatal es evrol evre egyre rosszabb. Masokat is siman kritizal es o is cinikusan, de amit a felesege kap az borzaszto. Olyan szinten kepzeld el, hogy levegot sem vehet mar kb a feleseg, mert abba is belekot. De minden egyes szavaba, mondataba is. Elviselhettlen lenne, ha velem banna igy valaki.

En nem eroltetnem ezt a helyedben.

2012. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy tökéletes nő kellene hogy legyél, hanem az, hogy neki LÉTELEME az orditozás, fenyegetés, kirohanások. Erre van szüksége pontosan. minél jobban pitizel neki, annál jobban élvezi, és ebben tlaáálja meg a lelki egyensúlyát.

Ennek egyik oka lehet, hogy otthon is ezt látta. Valszeg így bánt az anyjával az apja. A másik az lehet, hogy ővele bántak így, feltehetőleg az apja.

Úgy érzi, most eljött az ő ideje, és most neki kell ezt a szerepet eljátszania.


Sajnos, sok ilyen van. Ha vele maradsz, a gyereketek is ebben fog felnőni. Ha otthagyod, az sem lesz könnyű, mert utánad fog menni. Ha mégis sikerül otthagynod, és újat keresel, az is 50 % hogy ugyanilyen lesz. Mert nagyon sok ilyen férfi van. Ezt tartják férfiasnak. Ilyen az igazi férfi. Úgy gondolják.

2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ismerős, nem fog leszokni soha..
2012. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ne nyugtasd már magad hogy máshol is ez a helyzet csak durvábban.Ez nem normális dolog!És akiket én ismerek sehol sem ez a helyzet.Ne hagy így bánjon veled !
2012. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem most aktuális ez a kérdés. Mi pár hónap híján 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk. A veszekedések hamar lezajlanak, mindig mosolyogva jutunk a végére. De pár napja (hamarosan 3 hétre vidékre utazom munkaügyben) annyira feszült(ek vagyunk), hogy alaposan összevesztünk. Itt is Ő kezdett velem pampogni, hogy miért nem hajtogattam össze a ruháim, amiket nemrég vettem le a szárítóról és miért ragad a pult a konyhában stb...a végén olyan szinten összekaptunk, hogy bőgve elvonultam. Nagyon kiborított, mivel ilyen nem szokott előfordulni. Megbeszéltük, hogy ha lehet sohatöbbé nem viselkedünk így, mert ez VÁLÓOK. Azt mondta pattanásig feszült, amiért elmegyek, mert még sosem töltöttünk ennyit távol.


Ezzel azt akartam leírni, hogy ha ez folyamatos lenne akkor már rég szakítottunk volna. Ahogy nektek is kéne...


24N

2012. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!