Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék a bátyámnak?...

Hogy segíthetnék a bátyámnak? Milliós adóssága van, szolgálati lakásban él és tiltják a fizetését.25f én 20l

Figyelt kérdés
Szüleim vetették fel vele,aztán leléptek.én albiban vagyok és dolgozom.havi 40et tehetek félre.
2012. aug. 1. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Valami külföldi munka kéne nekem és kifizetni az adósságát.
2012. aug. 1. 21:00
 2/9 anonim ***** válasza:
ha lehet költözz hozzá, így nem kell külön albérletet+rezsit fizetni és többet tudsz félretenni amit neki adhatsz
2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnál tesódhoz költözni,hogy spórolj az albin? Akkor már elég szépen tudnád segíteni és hamarabb a végére érne ennek a hitelnek. A milliós az mit jelent pontosan? Egyébként szép tőled,hogy szeretnél neki segíteni. A szüleitek már nem olyan szépek. Semmi hír róluk?
2012. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok külön,mert nem tudnék onnan bejárni.amúgy összesen 25 az albi.
2012. aug. 1. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
gyönyörű szüleitek vannak.Ne számlára utaltassa a fizetését vagy legalábbis ne az egészet akkor csak annyit visznek amennyit tudnak.Neki is kell élni valamiből.A szülök eggyáltalán nem segitenek?
2012. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudunk róluk.elváltak.anyám talán kint él valahol.apámról semmi.
2012. aug. 1. 21:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán 4-5 millió
2012. aug. 1. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Te otthon sehogyan sem, csak ha külföldre mégy dolgozni.

Az volna a legjobb, ha mindketten kimennétek, onnan könnyebb volna kifizetni az egészet.


És nagyon sajnálom, szörnyű és gonosz szüleitek voltak. Azt hittem, csak nekem jutott ki ilyen nagy kereszt, de látom, van másnak is. :( Nagyon sajnálom, és remélem, hogy jobbra fordul az egész ügy.

2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bátyámat pár éve egy nő kopasztotta meg annyira, hogy teljesen eladósodott, így ő kiment 9 hónapra Irakba dolgozni a Toifor nevű céghez. Mobil wc-ket és vizes lajtos kocsikat vezetett, havi 500ezer volt a fizetése tisztán, koszt és kvártély az természetesen járt neki.
2012. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!