Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elintézni hogy a...

Hogy lehetne elintézni hogy a volt férjem ne láthassa a gyerekünket?

Figyelt kérdés
Egy agresszív karomkodó hazug ember...nem egy követendő példa...
2012. aug. 4. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos, még a börtöntöltelékeket sem tiltják el a saját gyereküktől.
2012. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
:O Akkor hogy lett tőle gyereked? Megerőszakolt? A gyereket ne zárd el az apjától, nincs hozzá jogod.
2012. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ilyet ezért nem lehet elintézni, ahhoz sokkal súlyosabb dolog kéne.

Nem is értem, hogy jut ilyesmi eszedbe, ne is haragudj...

2012. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Én azért szívesen meghallgatnám az apuka álláspontját is.
2012. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Láthatalanná varázsolod a gyereket.

Elrejtőztök valahova, ahol nem talál meg.

Meggyőzöd a volt férjed, hogy ne akarja látni, esetleg megállapodtok valamiben, hogy mit kap cserébe, ha nem él a láthatási jogával.

Megvakítod a volt férjed.

Korlátozod a volt férjed a szabad mozgásában.


Nyilván bővíthető még a lista. Egyiket sem javaslom, de egyikre sem mondom, hogy ne tedd. Nem akarok belefolyni abba a vitába, hogy jogos-e az igényed. A kérdésedre válaszoltam.

2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
csak ha lemond a láthatási jogáról.de mielőtt ilyeneken törnéd a fejed,gondold végig h jó-e ez a kisgyereknek
2012. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem erőszakolt meg, mondtam hogy hazug! és elmebeteg. ami először nem látszott. aki képes egy terhes nőt megütni és belerúgni ahhoz hadd ne fűzzek kommentet.

ha kíváncsi vagy elmebeteg hazug magyarázkodásaira akkor hallgasd meg őt is,garantálom ő a legaljasabb fajtából való!

az utolsó tetszett:) poén:)

2012. aug. 4. 15:14
 8/15 A kérdező kommentje:
neki az lenne a legjobb ha nem ilyen apja lenne, én őt szeretném megvédeni.hidd el harcoltam eleget hogy összekovácsoljam a családot, de ehhez én kevés vagyok egyedül, és azt is tudom hogy mikor vele van szidja neki az édesanyját(engem) mert elmebeteg, és ő nem nézi hogy mi a jó neki :(
2012. aug. 4. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Veri a gyereket, bántja? Az hogy hazudik, nem elég ahhoz, hogy eltiltsák tőle a gyermekét. Mindenki hazudik, de legalábbis sokan.
2012. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Milyen szakertöi velemeny van arrol hogy az apa elmebeteg?? Te allapitottad meg? Az edes keves. Jogai vannak az apanak is. Nem tudsz mit tenni. De ez csak egyoldalu vadaskodas. Ahhoz hogy egy kapcsolat megromoljon es valas legyen a vege mind a ket fel követ el hibakat nem csak az egyik.
2012. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!