Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek így az Anyámmal?

Mit kezdjek így az Anyámmal?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok egy helyi sörözőben dolgozom. Apum több, mint 6 éve meghalt, Anyám alkoholista és 2 éve összeállt egy alkoholista férfival és elköltözött hozzá. Anyám folyamatosan bejár abba a sörözőbe ahol én dolgozom és a törzsvendégek előtt állandóan hazugságokat mondd rólam. Tök égő az egész. Eleve az hogy a saját anyám hulla részeg és még összevissza hazudozik rólam ciki dolgokat...már sokszor megmondtam neki, hogy ne járjon be oda és ne hazudgáljon, de egyáltalán nem hallgat rám...mit kellene tennem? mert ma már a sírás elkapott ez miatt :(

2012. aug. 4. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni, mert nem tilthatod ki a kocsmából. Maximum keres egy másik állást.
2012. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az én anyám ezt az ő anyjával ezt úgy oldotta meg, hogy másik városba költözött...
2012. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Paterold ki onnan
2012. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pofozd meg .
2012. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!