Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így az apám?

Miért viselkedett így az apám?

Figyelt kérdés

Eljegyzésre voltunk hivatalosak.

Ez inkább egy laza kis hangulatos,baráti társaságos rendezvény volt.A lényeg az,hogy apám folyamatosan hangoskodott és beszólogatott.ÉRTELMETLEN baromságokat...körülöttünk ült pár gyerek...ők nevettek rajta,mert a gyerekek még vevők az ilyenre,de a felnőttek...sőt mindenki minket nézett.Más is szólogatott be dolgokat...egy bizonyos határig.De amit ő művelt az túlzás volt.Nagyon sokszor szóltunk és már szóltak is,de nem veszi észre magát.


A másik dolog...: Van barátom,de minden áron táncpartnert akart nekem keríteni.A végén a beszólás volt nálam az utolsó csepp: "Annyira nem vagy csúnya,miért nem táncolnak veled?"

Ki mondana ilyet a gyerekének...őszintén.

Vélemények?:)



2012. aug. 5. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak ilyen emberek, akiknek csak saját maguk a tökéletesek, nekem anyám ilyen... kibírhatatlan és elviselhetetlen, bár ő alkesz...Apád nem iszik véletlenül?
2012. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de igen

Itt is volt már benne...de nem olyan durván.

Szerintem a jópofaságnak is van határa:)

2012. aug. 5. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, persze...én anyám ugyanilyen, azt hiszi, h mókahercegnő, közbe teljesen szánalmas, és nem a viccein röhögnek,hanem rajta....xD
2012. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hjajjajj....azért ez valamilyen szinten megnyugtató: D

Olyan gáz: S : D

2012. aug. 7. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé... :S:S Annyira nem tudsz mit tenni ellene, de legalább nem Téged, hanem Őt nézik hülyének....
2012. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz:)

Még jó...az kéne még,hogy engem nézzenek helyette.

Bár így is eléggé égett a fejem.Helyette is,rendesen.

2012. aug. 8. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát képzelem...meg meg is szokhattad, nagyon kellemetlen tud lenni az ilyen :S:S
2012. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eléggé
2012. aug. 10. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Lagziba voltunk mi is, és megkérték, h ne dohányozzon ott ahol esznek, erre p diadalittas fejjel ült tovább és cigizett, aztán, kierőszakolta a zenekartól h republicot játszon neki, amire ő egyedül kezdett el táncolni... -.-" persze ittasan, tiszta ciki volt
2012. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:))

Kicsit megmosolyogtam,ne haragudj.

Teljesen átérzem,hiszen voltam már nagyon hasonló helyzetekben:)


Az enyém minden nőt az asztal körül táncba hívott,vacsora előtt,közben.Mindig zaklatta őket.Elég ciki volt az is.

2012. aug. 12. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!