Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondoltad hogy párodnak...

Miből gondoltad hogy párodnak bejön a tesód? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Szituk voltak?Miből adtad tudatára pl a párodnak hogy te jobb vagy tesódnál?
2012. aug. 5. 17:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg éreztél/láttál jeleket vagy valamit köztük?Hogy bejönnek egymásnak?
2012. aug. 5. 17:13
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Te miből gondolod a saját tesóddal és pároddal kapcsolatban? Szerintem ez elég abszurd dolog...
2012. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De jó hogy csak fiútestvéreim vannak!

De tényleg te miből érzed ezt?

2012. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem azt mondom,hogy bele van zúgva,de tuti tetszik neki valamennyire.

nővéremről van szó. Állandóan igazat ad a barátomnak mindenben, órákat képes nevetni a barátom minden apró viccén, ha tudja,hogy itt van, rögtön nekiáll tollászkodni.Próbál ő is viccelődni vele ,vagy égetni engem. STB.

2012. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én tesóm ha arébb megy a barátom, már keresi a szemeivel, hogy hol van, mindig mosolyog rá, "nyal" neki, -hú de jó a kocsid, ilyesmik, ha magukra hagyom őket, egymás előtt játszák az agyukat, egyik sem viselkedik természetesen - tekintve, hogy mindkettőt ismerem, simán látom.

de a barátomban határozottan annyit látok, hogy annyit érez, na megint egy nő hajbókol neki - jót tesz az egójának - mivel ő eleve machó típus, szinte minden nőtől ezt kapja, tetszik neki, de pont ezért le is nézi tesómat, mert a barátomnak mindig is olyan nők kellettek, akik nem adják magukat könnyen, nem olyanok, akik lihegnek utána ;)

2012. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: még arra a kérdésre nem válaszoltam, hogy mivel bizonyítom, hogy jobb vagyok, mint tesóm: nos én azzal, hogy én viszont nem lihegek a barátom után, összeteszi a két kezét, hogy egyáltalán vele vagyok. tehát magabiztos, igazi nő vagyok, nem egy "nyalis". így sokkal de sokkal többet érek a szemében, mint tesóm, aki egy csettintés lett volna, ha épp vele jön össze anno.
2012. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért basszus szeretheted a tesódat! Már jó hogy ki nem kiáltod ku...nak! Egy kicsit normálisabban is beszélhetnél róla.
2012. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt csak te nézted bele pluszba.

a tesómról ezt nem rossz véleménnyel írtam, a tesóm így vidám és boldog. magyarán ő ilyen. de szerintem én is.

egyáltalán nem r*bancoztam ezzel. majd ha idősebb lesz, megkomolyodik kicsit, addig meg élje hát az életét. ahogy én is ;)


neked alapból más lehet a beállítottságod kedves utolsó, hogy kicsit kifordítottad amit írtam.

2012. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!