Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég tudtam meg, hogy van...

Dani2013 kérdése:

Nemrég tudtam meg, hogy van egy 1 éves gyermekem, de más neveli. és az ö nevén is van a gyermek. Azt szeretném, hogy én neveljem a gyermekem, és most már az anyja is ezt szeretné. Lehetséges ez? Hogyan?

Figyelt kérdés
nincs házasság ebben a "hároomszögben"
2012. júl. 23. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha a férfi nevén van, akkor le kell mondania róla te pedig örökbe fogadhatód.
2012. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Az anyuka lepasszolná neked a gyereket a jelenlegi pasi miatt, vagy mi ez a hirtelen fordulat?
2012. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
67%
pereskedj
2012. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kamu.
2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk a miértre én is kíváncsi vagyok? Talán nem akar gyerektartást fizetni a férfi más gyerekére így eszébe jutottál. Vagy ezt mégis, hogy lehet megmagyarázni.
2012. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

van olyan apuka, aki megtudja hogy gyereke van, és a gyakorikerdeseken tárgyalja ki?


hát próbálok tartózkodni a minősítésektől, meg előítéletektől, meg jellemzéstől, meg véleménnyilvánítástól.


a válasz pedig a kérdésre: anyuka sem lehet különb. így bármi megoldható. hogyan? lazán.

2012. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerű: apasági-vizsgálatot kell kérni.
2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csináltunk apasági vizsgálatot.azért tudom hogy az enyém.az anya velem akar lenni.a gyerekhez semmi köze a nevelö apának,csak 1 évig nevelte és a nevén van.mi a teendö?
2012. júl. 24. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!