Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám,...

Mit csináljak ha az anyám, mikor elmegyek otthonról mindig kutakodik a facebookomban, és elolvassa az üzeneteimet?

Figyelt kérdés

Ma egyik ismerősöm jelzett hogy fent voltam x,y időpontban olyankor amikor nem is voltam otthon, és visszanéztem az előzményeket, és az anyám végignézte az összes üzenetemet, az ismerőseimet, meg mindent amit csak lehetett, elolvasta azokat az üzeneteket is amelyeket a legjobb barátaimmal, de a kiszemeltemmel is váltottam. és ez engem nagyon kiakasztott. nagyon fent van bennem a pumpa most. ez nem az első eset.

minta gyerek lehetnék, nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, az iskolában kitűnőre teljesítek, nem járok el bulizni, és semmi kivetni valót nem teszek, de mégis...

és mikor kérdezem?! letagadja, szó nélkül.. egyfolytában..

mondtam neki hogy szégyelhetné magt hogy ennyire nem bízik bennem... ez nekem nagyon fáj... megbeszélni a dolgot vele nem lehet.. mert hogy szerinte joga van hozzá hogy mindent tudjon rólam. de én is szeretnék egy kis magánéletet, mert egyébként elmondom neki nagyrészt a dolgokat mindig...de nincs így egy csöppnyi magánéletem sem. ezt érzem jelenpillanatban. kivagyok neki szolgáltatva... ezt már próbáltam vele megbeszélni, de mindig megígéri aztán mégis megnézi a facebookomat. és ezután még ő van felháborodva


Mit tegyek?


2012. aug. 6. 20:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
egyébként 15/ L
2012. aug. 6. 20:05
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
legközelebb jelentkezz ki-.-'
2012. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy automata megjegyzi mindig a böngészőm minden jelszóm, vagy ha nem, akkor meg általában kiszoktam jelentkezni de az év 365 napján, nem emlékezhetek meg nem juthat mindig eszembe.:/
2012. aug. 6. 20:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,jogod van a magánélethez.Beszéltél vele,megkérted,hogy ne kutakodjon,de nem használt..szerintem változtasd meg a jelszavad.
2012. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
csinálj egy alapos böngésző takarítást, szedd le az advance care systemet, aztán ne állítsd be,hogy megjegyezze..
2012. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
annyira betelt mostmár a pohár, egyébként hetente-kéthetente mindig eztcsinálom,de mindig van egy óvatlan pillanat.. és ő meg ezt csinálja.!! és még büszke is!!!!! hát nem tudom ezt elhinni...
2012. aug. 6. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányom veled egyidős,és jobban ért a számítógépekhez mint én. Bár én sosem kutakodok a gépén,mert 15 évesen is kell egy kis magánélet,de ha kutakodnék,akkor tuti hogy csak egyszer tudtam volna megtenni. Utána már nem mert jelszóval védte volna,és semmiképpen nem tudtam volna belépni.

Valahogy azt hitem a mai fiatalok sokkal jobban vágják a dolgokat. Semmibe sem tartana neked is letiltani,titkosítani a jelszavadat,és akkor már nem tud belépni.

2012. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az anyuka-- Mi lenne ha magát a gépet látnád el titkos jelszóval?? Mielőtt elindítana bármilyen programot már kéri is a kódot. Ha nem tudja,akkor nem tud belépni a rendszerbe sem.
2012. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat, a szüleim azt mondják hogyha levédem a gépet, vagy a facebookomat másik jelszóval, amit ők nemtudnak, mert ezt már egyszer megtettem. akkor elveszik a gépem.. úgyhogy tényleg nemtudom mit tehetnék.
2012. aug. 6. 20:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy másik face profilt, másik e-mail címről. Amit a szüleid olvasgatnak, arra tehetsz fel képeket meg ilyesmit, ami nem probléma, ha látják, a másik profilodról pedig beszélgess a barátaiddal. Nyilván szólnod kell az ismerőseidnek, hogy az te vagy, és ne járjon el a szájuk, de szerintem megoldható. Oda is rakhatsz fel képeket magadról, ha csak az ismerőseid láthatják, akkor a szüleid értelemszerűen nem látják majd. Sőt, az egész adatlapodat el tudod tüntetni úgy, hogy csak az ismerősök lássák. Én a helyedben ezt tenném. (vigyázz: a szülők által látogatott profilod levelezésében szó se essen a másik profilról!)
2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!