Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám?

Normális az anyám?

Figyelt kérdés

az anyám most regisztrált a facebookra és elkezdte nézegetni a képein ahol talált piálós és smárolós képeket (a barátommal csókolóztam de ő nem tud róla) ea kiakadt rám hogy én egy kis tini k*rva leszek meg hasonlok

kikötette a netet es elvette. telefonom is

ja és nem enged sehova se

normális viselkedés ez

19L


2012. aug. 1. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
És mégis akkor most,hogyan netezel?
2012. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát hihetetlenül bensőséges kapcsolatotok lehet...

Szerintem egyikőtök viselkedése sem normális.

2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
nem bár ivós képet azért tényleg nem kéne feltenni de egyébként 19 éves vagy köttesd vissza a netet
2012. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
barátnőm Itt alhat (nem értem a logikáját de megbízik barátnőmben) és a telojan van net
2012. aug. 1. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Legyen egy kis tartásod nő létedre, hiszen már felnőtt nőci vagy, nem kell smárolós meg piálós képet feltenni. Most erre vagy büszke? Meg van az eredménye tessék. Anyukádon kívül más is látta, és másnak is meglehet a véleménye rólad. Ezt a dolgot jól elszúrtad. Egyet értek édesanyáddal, igaz kicsit kemény volt, elég lett volna leszedetni a képeket.
2012. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem én raktam fel hanem megjelöltek rajta
2012. aug. 1. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjátok már még 19 éves,miért ne lehetne róla smacis kép,mi van abban?Még ha 15 éves lenne vagy 26 akkor ne is legyen,de rengeteg fiatalnál van ilyen kép,e miatt nem kell lecseszni.

Anyukád majd megbékél.Biztos azt hitte hogy az Ő kislánya egy nagyon nagyon jó kislány,de most rájött hogy mégsem olyan mint elképzelte.

2012. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
92%

Ez most komoly? Ha kulturáltan koccintotok valami piával és a smárolós kép se ribancos akkor nem normális az anyád.


Ha a képről messziről vírít, hogy be vagy baszva, a smárolós képen meg majdnem megkurnak a diszkó közepén, akkor valamilyen szinten megértem. Hozzáteszem akkor se normális, mert egy 19 éves gyereket nem így kell nevelni. Sőt, rajtad már nem nevel semmit, maximum elmondja a véleményét és próbál terelgetni.


tehát a kérdésre válaszolva: nem

2012. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem anyádnak inkább azon kellene elgondolkodnia, hogy miért nem mondtad el neki, hogy barátod van...egyértelműen nem Te vagy a hibás, mert egyrészt 19 éves vagy, tehát még csak tinik*rvának sem lehet nevezni, másrészt pedig ő cseszett el valamit de nagyon a kapcsolatotokban, ha nem bízol benne annyira, hogy tudja, barátod van.

Amúgy 19 évesen már túl sok rendelkezési joga nincs feletted, innentől kezdve egy dolgot tehetsz: sz*rd le a véleményét.


27N

2012. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg 19 évesen fel kellene nőnöd annyira, hogy kiállsz a magánéletedért, ha már van. Mindig elszáll az agyam, amikor 19-20 éves lányok azzal jönnek, hogy 'mit enged és nem enged anyuci'. Én ilyenkor melót kerestem egyetem mellé és külön albérletet és úgy éltem az életem, ahogy nekem tetszett. Nem rinyálni kell, meg anyádat szidni, hanem fel kell nőni! Amíg el tudja venni a telefonod, és el tud tiltani és irányítgat, addig tényleg egy hisztis tini vagy, semmi más. Majd akkor fogja tisztelni az életed, ha lesz rajta mit tisztelni! Egyelőre csak iszol, smárolsz és háborogsz! Gondolkodj el ezen!
2012. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!