Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak, ha egy...

Milyen jelei vannak, ha egy alapvetően csendes és zárkózott férfi már nem szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
Azt is nehezen mutatta ki, hogy szerelmes. Honnan lehet tudni, ha már nem. Mert az biztos, hogy ahhoz sincs elég bátorsága, hogy közölje ha már elmúltak az érzései!
2012. aug. 6. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, viszont hadd kérdezzem meg: ha nem kapod meg tartósan a visszajelzéseket, akkor az önmagában nem elég rossz ha szeret, ha nem? Tényleg kíváncsi vagyok.
2012. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Ha nem lehet vele kommunikálni és felmerül a kétség az már önmagában elég ok, nem kell még ráadásnak, hogy éreztessék is velünk. Nehéz az elválás a megszokástól, de muszály.
2012. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aya26 ***** válasza:

Miért lenne muszáJ? Ha valamit meglehet oldani, akkor miért kéne egyből eldobni?

Szerintem beszélned kéne vele, ha azt érzed, hogy már nem szeret.. értem én, hogy nincs elég bátorsága, de egy próbát megér, hidd el többet érsz el vele, mintha tétlenül ülnél..

Remélem sikerül megoldani!!

2012. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már azt se mutatta ki hogy szeret honnan tusod hogy szeretet e valaha?

Amúgy ha lemondja a programokat, nincs ölelés, puszi, ő sose keres akkor elég egyértelmű jelek.

Ilyenkor nem szabad a pasi miatt szenvedni rúgd ki és szabadulj fel.

2012. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha például nem szeretget


De vannak akik rendkívül jó álcázóképességgel rendelkeznek

2012. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Karinthy szerint a férfi meg a nő sosem értheti meg egymást, mert mást akarnak. A férfi nőt, a nő meg férfit.

Szóval mit vársz, ugyan mit ölelgessen rajtad állandóan.

Van egyéb dolga is.

Ha nem szeret már, azt tutira meg fogod tudni.

Semmi kétséged nem lesz.

Kár ilyesmin filóznod.

Ha veled van, akkor szeret.

Ez ilyen egyszerű.

2012. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!