Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire képes egy szerelmes férfi?

Mire képes egy szerelmes férfi?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy amikor férjetek/párotok/barátotok szerelmes volt nagyon belétek milyen őrültségre voltak képesek?

pl. éjjel odagyalogolni hozzátok, reggel várni az ajtó előtt, satöbbi...?


2012. júl. 25. 18:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%

Sok őrültségre....

Bár én férfi vagyok,és szerelmes voltam egy lányba a melóhelyemen..,konkrétan már én kezdtem hülyének érezni magam,olyanokat megcsináltam a leányzónak,mert rohadt szerelmes voltam belé.. Bocs az offért.Tietek a terep csajok:)

2012. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

igen és még nagyon sok minden másra.

bármit megtennék, ha ugyanaz a férfi állna előttem, nem pedig egy idegen 4 év után...

2012. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Fiúk is írhatnak:-))
2012. júl. 25. 18:38
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Jah,ok:)első voltam:D Ha visszakérdezhetek kérdező,veled is előfordult már gondolom életed során,hogy csináltál valami őrültséget a párodért vagy a kiszemelt férfiért akibe nagyon szerelemes voltál,ha igen mi volt az?Elég egy példa...
2012. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Pl.: Reggel tőlünk indult haza. Én ugyanekkor bevásárolni. Egy óra múlva hívott, merre vagyok. Mondtam, hogy a kocsi felé tartok. A szélvédőmön egy hatalmas csokor virág, szeretlek felirattal.

Az első időkben rengeteget dolgoztam, és időnként azt kívántam (hangosan :D :D) valaki rejtsen el egy könyvvel egy szobába, és bugyoláljon meleg plédbe, had pihizzek egy-két órát. Megérkeztem hozzájuk, bevezetett a szobába. Ágyon tálca, friss, forró tea, süti, női magazin (!!!), naaagy takaró, és kellemes, halk zene. Csak annyit mondott legalább 2 órán keresztül nem szeretné, ha kimásznék a takaró alól. :)

És, még mindig ilyen... :))

2012. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Mikor terhes voltam, éjfél környékén megéheztem egy mekis sajtburgerre. Mondom ezt neki is, hogy jajj, de jó lenne... Erre ő: "Na akkor, öltözz, menjünk!" A legközelebbi meki 50km-re van. :)

Sok ilyen , és ehhez hasonló volt. :)

2012. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Csinált nekem meglepi fürdőt, a kád szélén teamécsesekkel, csináltatott egy tetoválást a vállára ami az Én nevem kezdőbetűje,szerettem volna egy kutyát ,de nem lehetett sokáig mert nem volt saját udvarunk,mikor 7 hónapja sikerült elköltöznünk egy nagy saját udvaros házba, még abban a hónapban vett nekem egy kutyát,amiért 200km -et kellett utazni mert nem lehetett kapni akkor a közelebb,és még tudnék sorolni hasonló dolgokat,nem csoda ,hogy imádom,és Én is hasonló,őrültségekre vagyok képes mióta ismerem.
2012. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Csak apróságokat tudnék mondani, hasonlóan a fenti munka után teával, magazinnal, meleg takaróval hazaváró esethez. Ezek mindennaposak vagy majdnem mindennaposak nála, sokszor előfordult, hogy hazajöttem hulla fáradtan és forró fürdő, meleg étel várt, bekészítve a kedvenc sorozatom újabb epizódjával. Vagy korábban kel munka előtt, hogy friss kakaós csigát hozzon nekem reggelire, és ehhez hasonlók. Mindig nagyon figyelmes hozzám.

Igazán őrült én voltam, amikor addig noszogatott, hogy menjek el vele barlangászni, amíg végül beadtam a derekam. Tudtuk, hogy klausztrofóbiás vagyok és gyűlölöm a szűk helyeket, de hogy ennyire, azt nem. Sírógörcs, pánikroham, kékre-zöldre vert végtagok (a szűkös, sziklás helyek miatt) meg még amit akarsz. Próbáltam viccesre venni a figurát, de nem ment. Párom nem győzött vigasztalni, biztatni, bátorítani, azóta is azt mondogatja, hogy milyen ügyes és bátor voltam, amiért képes voltam végigvinni az utat és szembenézni a félelmeimmel.

Igazából nem érte és a szerelemért tettem, de felfogható úgy is, hiszen az ő noszogatására mentem. Bántotta is a lelkiismeretét a dolog.

2012. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
részegen kakis vécékefével egy szivet rajzoltam és beleírtam a nevét.
2012. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

az én szerelmes férfim még 4 év után is képes sok mindenre :)

ezek inkább csak apróságok, de nekem sokat jelentenek.

a legnagyobb az az volt, h mondta csomagoljak cuccokat, elvisz valahova. hááát, kiderült, hogy egy egész Szlovák-Cseh-Lengyel túrát megszervezett a hátam között, és 3 nap alatt megnéztünk a 3 országból annyit, amennyit csak lehetett :)


egyszer volt egy srác, akivel volt egy nagy fellángolás kettőnk közt. elaludtam, reggel hívott, h mi van. mondom: el fogok késni melóból. átautózott a fél városon, eljött hozzám, bevitt dolgozni :D aztán délután értem jött, és elvitt kajálni :D

2012. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!