Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom betegesen szerelmes...

A lányom betegesen szerelmes a szomszédunkba, ti mit tennétek, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

5 hónapja költöztünk egy társasházba a belvárosba, az egyik szomszédunk pedig nagyon tetszik a lányomnak. Ami nem is lenne probléma, mert elismerem, hogy jóképű srác, a lányom meg kamasz, de betegesen figyeli egész nap, addig kint áll este a folyosón, amíg a pasi meg nem jön, leskelődik az ablakból. Van egy nő, akivel a srác sokat beszélget a házban és a lányom teljesen "kiakadt" rá, hogy talán el akarja venni "tőle". Olyan hülyeségeket mondott, hogy majd küld egy levelet a nőnek, hogy szálljon le róla. Már szerintem mások is észrevették, hogy mindig a pasas után kémkedik és teljesen kellemetlen helyzetbe hoz, magát is lejáratja. Nem tudom, mit tehetnék, nem akarok rejtőzködni a szomszédok előtt a dolgai miatt, hiába mondtam neki, hogy ne viselkedjen így, egyre nagyobb butaságokat talál ki, csak hogy felfigyeljen rá a pasi.

Adnátok ötleteket, hogy esetleg mivel bírhatnám jobb belátásra? Nem szeretnék elköltözni emiatt.


2012. jún. 17. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

A pasival nem tudsz beszélni? Így, ahogy van, elmondani, hozzátéve, hogy neked is kellemetlen, de nem tudsz mit csinálni.

Ha a pasi szemtől-szembe elhajtja a fenébe, akkor remélhetőleg a lányod is észhez tér.

2012. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is erre gondoltam, amit az előttem szóló írt.
2012. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Vagy átmegy Végzetes Vonzerőbe, és kifőzi a nyuszit.
2012. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
hány éves a lányod? ha 12 évesen csinálja ezt, akkor annyira nem gáz, és más se fog ezen kiakadni, viszont ha sokkal idősebb, na akkor tényleg gáz van, szólj a srácnak és ő majd lerendezi
2012. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Ez elsülhet visszafele is és megreszeli a lányodat egy szép délután.
2012. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb 13 éves lehettem, amikor én is hót szerelmes voltam egy nálam kb 10 évvel idősebb srácba. Bár nem egy házban, csak egy településen éltünk, állandóan arrafelé bicikliztem, lestem mindenhol. Találkozót próbáltam kicsikarni tőle, egyszer sikerült is. Ahol megmondta, hogy ne vicceljek, esélytelen az egész.

Akkor nagyon bántott, de onnantól magamban dohogtam és már nem járkáltam utána.


20 év távlatából jó nagy hülyeség volt, de mentségemre szóljon, hogy fiatal voltam és hülye :)

2012. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előző 2 hozzászólóval......beszélj a gyerekkel

amúgy hány éves a lányod?

2012. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
14-15 évesre tippelem a lányt, de kíváncsi vagyok, hány éves ténylegesen.
2012. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Jól nyakon kell bszni azt magához tér a kis hülye.
2012. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tudod, hogy ha egy nyakon b@szás bármit is megváltoztatna, békés világban élnénk?
2012. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!