Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Többen is vannak, akik mondták...

Többen is vannak, akik mondták, hogy ki fognak használni az emberek. Hogyan váljak keményebbé?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm kérdezte, hogy kell-e még valakinek menni WC-re (5en voltunk lányok, buliban). Nekem nem kellett, mondtam is, de mondtam, hogy ha kell elkísérem. Ekkor mondta, hogy milyen rendes vagyok, és hogy az emberek ezt ki fogják használni. De nem ő volt az első, aki ezt mondta. Szeretnék valahogy megváltozni ebben, de nem abban, hogy többé nem segítek senkinek, hanem..legyen egy egyensúly, mikor kell nemet mondani pl meg ilyenek.
2012. aug. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kihasználni. Butaságokat írsz. Nem ismeretleneket akartál kikísérni a temetőbe, hanem a barátnődet a wc-re. Tegyél már különbséget a kedvesség, meg a butaság között.
2012. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell keményebbé válnod :)

Elég ha nem csinálsz olyanokat hogy pl.:Ha valaki megkér hogy menj vele WC-re,és te elmész vagy segits neki összejönni egy fiuval meg ilyenek és máris jobblesz :)

2012. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt ebből vonta le? Érdekes.

Én pl. most már akkor mondok nemet, amikor pénzzel akarnak lehúzni, mert azzal úgy már kihasználtak.

2012. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem egy kategória a butasággal és a naivsággal...
2012. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy segítőkész vagy még nem fognak kihasználni. Ha nem vagy buta,akkor úgyis észre fogod venni,hogy ki akar hülyének nézni,és akkor ne hagyd magad..
2012. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!