Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha szoktam használni a...

Baj ha szoktam használni a hangomat?

Figyelt kérdés
pl. Ha már a kicsi a kádban a nagy még nem jött fürödni akkor kiáltok neki és nem kimegyek szólni. Elég sokat hallani a számat, nem csendes tipus vagyok. Sokan meg azt hiszik veszekszem a párommal vagy a manóimra kiabálok. Pedig csak nekik kiáltok és nem rájuk kiáltok. Gáz? Vegyek vissza? De nem lehet két gyerekkel csendbe lenni, a játék is hangos, meg ha neveli őket az ember sokszor az is. Csak már unom a szomszéd sunyi megjegyzését hogy hallotta este 7körül a hangom. Veszekedtünk? Nem. Csak fürdetés idő volt! Magyarázkodom mindig. 3 hónapja lakunk itt, és néha télleg nagy szám van. Változnom kell? 30\nő
2011. szept. 16. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
A szomszédod egy hülye, nem tudja megkülönböztetni a kettőt.
2011. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
77%
Este 7 még nem is késő.Szerintem csak kötekedni akar a szomszédod.
2011. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

én a szomszéddal eleve nem állok szóba a köszönésen kívül, neked se kell, főleg nem magyarázkodni

a kedves nyanya egyszer átjött, hogy csináljak valamit a gyerekkel, mért nem ringatom, mert éjszaka sírt és őket idegesíti - szabályosan kioktatott, minek hagyom sírni, mert ugye én idióta gonosz vagyok, hagyom üvölteni, meg persze nem értek hozzá (hozzáteszem az ominózus éjszaka felváltva ráztuk a férjemmel a babát, mert mandulagyulladása volt, lázas és fájt a torka és azért sírdogált) rácsaptam az ajtót, azóta nem beszélek vele köszönésen kívül

2011. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha a párodat és a gyerekeidet nem zavarja, hogy nagy a hangod, akkor a szomszéddal ne törödj. Ne magyarázkodj, mond hogy igen veszekedtetek, úgy sem hiszi el hogy nem.
2011. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is nagy hangom van, de még mennyire....:) Én konkrétan leszarom, hogy kinek nem tetszik! Főleg ne egy szomszéd szóljon már be...
2011. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem sok tekintélyed lehet a családod előtt, ha csak üvöltéssel éred el, hogy rádfigyeljenek. Én még a kutyámnak is meg tudtam tanítani, hogy ne ugasson, hanem "buffogjon", szóvel ne csodálkozz, ha a szomszédod be-beszólogat, elvégre nem tanyán laktok, ahol bármikor kedvedre elbődülhetsz.
2011. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, te nem vagy normális. Nem a családjával ordibál és veszekszik, hanem például engedi a kádba a vizet, pakolja a törölközőket, miegymás és esetleg kikiált, hogy "Józsikám, gyere gyorsan fürdeni, ki fog hűlni a víz!" Ebben nem tudom, hogy neked mi a fő bűn.


Nálunk barátom az, aki elég hangos, de ő alapból hangosan tud beszélni. Viszont ha ő úgy beszél, akkor én is elkezdek hangosabban beszélni... De hát ez van

2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kszi a válaszokat! Utolsó előttinek: ilyen a temperamentumom és kész. A tekintélyemmel és az önbizalmammal nincs baj. Csak nagy hangom van na. De vissza tudom fogni magam ha muszáj...
2011. szept. 16. 21:54
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Én is ilyen vagyok, hangosan beszélek és sokat, akinek nem tetszik, az tehet egy szívességet.


25 N

2011. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem sok tekintélyed lehet a családod előtt, ha csak üvöltéssel éred el, hogy rádfigyeljenek. Én még a kutyámnak is meg tudtam tanítani, hogy ne ugasson, hanem "buffogjon", szóvel ne csodálkozz, ha a szomszédod be-beszólogat, elvégre nem tanyán laktok, ahol bármikor kedvedre elbődülhetsz.



Engem pedig pont az ilyen sunyi, alattomos, képmutató és arrongáns emberekkel lehet kikergetni a világból.

2011. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!