Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kitudjatok hasznalni az...

Ti kitudjatok hasznalni az embereket? (akar egy csaladtagot vagy baratot)

Figyelt kérdés
Van par fiu (ugymond "papucs" ferfiak) akiknek tetszem es eszrevettem, hogy barmit megtesznek, olyan konnyu lenne kihasznalni oket.. de en nem tudom es nem is akarom, szinte szanalmasnak tartok, hogy barmit kepesek megadni egy pattintasra, az mas ha valaki parkapcsolatban el es segitenek egymasnak, es azis mas ha valaki olyan beallitottsagu, hogy szivbol segit barkinek kicsitol nagyig, ferfiaknak, noknek, mer oket ez teszi boldogga, de ezek a ferfiak megcsak nem is azer hogy agyba vigyenek hanem egy kis szereteter vagy h "vegre" talaljanak valakit maguknak minden segitseget felajanlanak, a mutkor pl. emlitettem az egyiknek, hogy kellene vegyek egy uj telefont es nagyon meglepett, hogy csak ugy felajanlotta h vesz o nekem amilyent akarok..(es meselte, hogy eddig ketto vagy harom baratnoje volt de mind kihasznaltak, vajon mer??), na aztan a megdurvabb amikor az egyik baratnom szolt nekem, hogy beszelt az egyik kozos ferfi ismerosunkel akit en csak ket honapja ismertem meg, beszelgettunk parszor es persze kedves voltam hozza de semmi olyan jelet nem mutattam, hogy akarnak tole valamit, minden heten irta az uzeneteket, hogy olel meg puszil es kivan kellemes napot de egyikre sem valaszoltam es meg ezek utan is azt mondta a baratnomnek, hogy tetszem neki es most hazautazik de mikor visszajon vesz egy autot, hogy majd legyen mivel hazavigyen engem ha kimegyunk valahova:)) ha milliardos lenne nem mondanak semmit, de evekig gurcolt, hogy megtakaritson egy kis penzt es akkor az elso lanyer aki kedves hozza ilyet tenne, persze nyugodtan kedveskedhettem volna vele tovabra is es engedjem, hogy kocsikaztasson amikor kedvem tartja legalabb megsporolnam a buszkoltseget aztan majd ha megismerem azt a ferfit akivel belemennek egy kapcsolatba nyilvan, hogy ez hoppon maradna, annyira kiabrandulok az ilyenekbol, hogy komolyan kedvem nincs hozzajuk szolni legkozzelebb, csak en vagyok igy vele?
2012. máj. 30. 15:05
 1/6 anonim válasza:
Most dicsérni jöttél magad?
2012. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamiért az jön le rólad másoknak,hogy rád költeni kell.Vagy az,hogy pénzzel megszerezhető vagy.
2012. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha dicsekvesnek tunik, nem annak szantam tenyleg. Az semmikep nem johet le nekik mer nem szoktam elfogadni az ilyen felajanlasokat. Ebben az egeszben nem az a lenyeg, hogy EN bezzeg milyen ugyess vagyok, nem hasznalom ki oket, lehet maskep kellett volna fogalmazzak.
2012. máj. 30. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyennel én is találkoztam még randizós koromban, nem is eggyel. Sajnos tényleg szinte kirakják a táblát a nyakukba, hogy "használj ki".


Enyhébb verzióban a férjem is ilyen, pl ha nincs kedvem valamit megcsinálni, megcsinálja helyettem - egy idő után már neki se állok sok mindennek, hiszen úgyis elkészül nélkülem is. Annyiból más itt a szitu, hogy sok mindenben meg én segítek neki, munkájában, tanulásban, bármiben, amiben tudok.

Ő meg lemegy este tízkor a boltba, ha nekem már nagyon nincs kedvem összekaparni magam és elindulni.

2012. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg csak a kerdest akartam kirakni, aztan a szoveg csak ugy kijott belolem...lehet mer tul sok ilyennel talakoztam az utobbi idoben
2012. máj. 30. 15:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ugye akinek mar volt ilyen tapasztalata az megert:)
2012. máj. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!