Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám kicsinál, tehetek...

A bátyám kicsinál, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Egy szobábam vagyunk, 40 év körüli senki, aki teszi az agyát, és minden reggel akárhányszor felkel, semmibe véve, hogy a másik alszik, elkezd pakolni, TURKÁLNI a cuccai között. Az a krva hang, amikor belenyúl és matat a táskájában, kibszott idegölő tud lenni... kidobnám az ablakon hidegvérrel... és direkt csinálja. Szólok neki, halkabban legyen már magával, erre bevágja a fogyatékos fafejét és csinálja tovább. Véletlenül sem figyel oda a másikra. Bezzeg fordítva elvárja és rinyál miatta, és én figyelembe veszem... amúgy ilyenkor sokkal durvább dolgokat csinálnék de örüljön hogy most csak "kiírom magamból" vagy nem tudom hogy fogalmazzak, hogy megértse de ne kössön bele.

2012. aug. 7. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:
És néha direkt "odavág", hangosabban egy kicsit, aztán vissza tartani az eredeti hangot, nehogy meg tudják fogni. Suttyó kis paraszt banán :D
2012. aug. 7. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2012. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon jót nevettem,költözz el,vagy költözzön el a bátyád.
2012. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a bátyád 40,akkor te hány éves vagy?! Mi a fenének laktok egy szobában?
2012. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Két felnőtt ember, ha nem bír meglenni egy légtérben, akkor tegyen érte, hogy más levegőt szívjanak...


Értem, hogy szegénység van és kényszerhelyzetekben fuldoklik az ország. De ha nincs béketűrés se alkalmazkodóképesség, akkor menni kell!

2012. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban furcsa. 40 év körüli pasi otthon egy szobában az öccsével? Ez kicsit beteges. Költözz el, és csináljon amit akar!
2012. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ezt csinálja,dobd ki az összes cuccát az ablakon.Muris lesz:)
2012. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uram atyám! Nekem a 13 éves húgom csinálja ugyan ezt, de akkor nem is mondok rá semmit, ha a te tesód még 40 éves fejjel is ilyen hülye! Mit keres ott negyven éves fejjel?!?!

Mondogasd azt neki, hogy: mi van Pán Péter szindrómád van?

2012. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!