Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban szokott...

A családotokban szokott politika miatt vita lenni?

Figyelt kérdés
Pl apa jobbos, anya balos vagy tesók között stb.
2012. aug. 7. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szokott
2012. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk szerencsére mindenki egyetért mindenben ami a politikát illeti. Ha nem akarunk vitázni erről kezdünk beszélgetni és mindenki bólogat.
2012. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Párom szüleinél lakom. Nem vitázunk. Hülyeség. Mi 5-en vagyunk és 4 félét vallunk. Nincs ebből vita.

Én szüleim annál inkább! Mert, h én .. vagyok mind sz@r, lehúz stb. Mondjuk az igaz, ebben az egyben egyetértek Apukámmal. Ő véresen komolyan is veszi. De azért vannak pártok amik még nem kormányoztak és él a remény, ha sikerül hatalomra jutniuk akkor jobb lesz. Ezt nem lehet neki megmagyarázni. És képzeld elmegy szavazni! :-DDD


Nálatok van ebből vita?

2012. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A .. a párt neve akar lenni. :-)
2012. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, engem teljesen hidegen hagy, a többieket érdekli de azért ők sem veszekednek, egy a véleményük, mindegyik szar...
2012. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy szokott Orbán miatt, a fizetés hónapról hónapra kevesebb a fizetnivaló meg csak növekszik így a pénz miatt akadtak viták, de kimondottan a politika minket nem érdekel nem ér az annyit, hogy sz.rságok miatt vitázzunk
2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem anyukám baloldali, apám jobbközép, tesómmal meg szélsőjobbosok. Néha beszólogatunk egymásnak, de nem jellemző és nem komoly :)
2012. aug. 7. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:
vannak komolyabb dolgaink is, nem hogy ilyen baromságokon vitázzunk egy egy hétköznap.
2012. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Anyám tiszta mszpés én meg fideszes vagyok szavazáson ő ugye a mszpre szavazott de a szavazata nem jutott az urnába;) A Fideszé természetesen igen.
2012. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: elloptad? :D
2012. aug. 7. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!