Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Költözzek? A...

Mit csináljak? Költözzek? A szüleimnek hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

5 éve lefekütem egy akkori osztálytársammal a téli szünetben,mind a kettőnknek az volt az első...Régóta ismertem és jóban voltunk,a fiú ismerőseim közül vele volt a legjobb a barátságom.De miután a szünet után elkezdődött a suli,ő úgy viselkedett velem,mintha semmi nem történt volna,minden csajjal flörtölt és összejött a legjobb barátnőmmel.Ez szörnyen esett,de végül is szakítottak 3 hét múlva,mert a barátnőm lefeküdt vele és a srác dobta.Ezt még folytatta jópár barátnőjével(népszerű,menő srác,mert a családja gazdag,ő helyes és biciklizik,ráadásul versenyszerűen sportol,szóval jó az alakja is),a gimnázius első évében is olyan volt velem,mintha nem történt volna közöttünk semmi,levegőnek nézett kb(egy osztályba kerültünk ott is).Az első gimis nyarunkon újra jobb lett a kapcsolatunk egy véletlen miatt és elmondtam neki,hogy sz*r érzés volt,hogy átnézett rajtam és emiatt a barátságunk is tönkrement.Ő mindenért bocsánatot kért és az egész nyarat kettesben töltöttük,2 és fél hónapon keresztül egy lánnyal sem feküdt le rajtam kívül.Utána elkezdődött a suli és valahogy minden olyan komoly lett...Folyton rólunk beszéltek,a lányok majdhogynem utáltak,mert összejöttem azzal a sráccal,aki nekik tetszet.

1 évig együtt voltunk,utána szakítottunk.Pár hétig alig szóltunk egymáshoz,de utána elkezdtünk néha szexelni,csak úgy...Ezek az alkalmak egyre gyakoribbak lettek és szexkapcsolat lett közöttünk.Ez fél évig tartott,utána a nyarat külföldön töltötte és vége lett.

Az utolsó gimis évünk alatt(az idein) nem volt közöttünk semmi(se szex,se szerelem),de gyakran láttuk egymást,mert a legjobb barátnőm összejött az ő legjobb barátjával és sok programunk volt négyesben,ami az elején kicsit ciki

volt,de pár alkalom után már mind a ketten jól éreztük magunkat és nem volt fura vele moziba menni vagy bowlingozni és sokat beszélgettünk.

Viszont a elmentünk négyesben nyaralni a nyáron.Az első pár napban még jól elvoltunk,utána flörtölt velem egy srác,erre a volt barátom addig provokálta,hogy összeverekedtek.Utána elmondta,hogy azért tette,mert még mindig érez valamit irántam és nincs kész arra,hogy mással lásson(de az persze nekem nem esett rosszul mikor ő flörtölt/smárolt/szexelt más lányokkal...) és megcsókolt és lefeküdtem vele...Beszélgettünk és elmondta,hogy ő maga sem tudja,hogy mit akar igazából,de szeret és ez ellen nem tud mit tenni.Az igazság az,hogy én is szeretem(már vagy 5 éve).


Kiderült,hogy szeptemberben ugyanazon az egyetemen kezdünk el tanulni és neki van ott egy emeletes lakása,

közel az egyetemhez,a város legjobb részén és felajánlotta,hogy odaköltözhetnék én is,mert az a lakás nagy neki és talán megpróbálhatnánk komolyabban a dolgot kettőnkkel kapcsolatban.


Tényleg ez lenne a legjobb megoldás,de nem tudom,hogy a szüleimnek hogy mondjam el,mert eddig úgy volt,hogy a nagynénémhez költözöm.De most itt van ez az ajánlat és nem tudom,hogy mit tegyek.A családom nem annyira szereti az exemet,de valahogy el kell nekik mondanom a dolgot...



2012. aug. 7. 11:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
felnőtt ember vagy, a te felelősséged.
2012. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze az összes önbecsülésed ami még maradt és tedd lapátra.


Nem veszed észre hogy nem az a pasi,akivel komolyan gondolkozhatsz?

bár egyetemi évek alatt szexpartnernek megteszi...

2012. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
Megkell nekik mondani hogy szeretitek egymást, és hozzá költözöl. Ne csinálj belőle túl nagy ügyet.
2012. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
kicsit zavaros. szerintem próbáljátok meg, de lakj a nagynénédnél, hogy teszteld, tényleg komolyan gondolja veled,nem csak némi szexre vágyik... még később is van lehetőség összeköltözni. együttlakás nélkül is lehet komoly a kapcsolat.
2012. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%

Lassan költözz oda. Én nem ismerem a rokonaidat nem mondtál róluk szinte semmit, de ha nagyon harapósak akkor költözz a nagynénédhez és maradj egyre többet a párodnál. Először csak pár órát aztán késő estig majd reggelig és ezt egyre többször, aztán pár cuccod is oda kerülhet ilyesmi. Észre se veszik és odaköltöztél. :)


OFF: Melletted a fiú nem szélcsapó? Ha veled van nincs más csajokkal is egyhuzamban? Elég nőcsábásznak tűnik a leírásod alapján.

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem semmi, ahogy folyamatosan palira vesz és amikor szüksége van, akkor elő vesz és belédtörli a fäszát. Most odaköltöztetne magához, ingyen házirobotnak meg ingyen kurvänak. Mivel gondolom a házimunkát te csinálnád. Ő meg mehetne félredugni más lányokkal is, úgyis elég buta vagy, hogy bedőlsz a szövegeinek, így téged is használhat, ha épp nincs kedve más csajt dugni.


Sajnos buta vagy, és nem veszed észre, hogy ez a srác mire használ, ezért megcsinálhatja veled, hogy folyamatosan kihasznál.

2012. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

OFF


Érdekes kedves kérdező, hogy te a pasi első szép szavára hanyatt dobod magad. Így a büdös életben nem fog komolyan venni. Igaza is van.

2012. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon messze lakik onnan a nagynénéd? Lakhatsz a nagynénédnél, és néha a fiú jön hozzád, néha Te mész hozzá. Az összeköltözés olyan végleges dolog, ha ilyen kutya-macska-barátságban vagytok időnként, akkor árthat nektek,a szerelemnek is meg a tanulmányi előmeneteleknek is, ha egyből és állandóan nála laksz.
2012. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
és ilyen butuska libuskákat felvesznek egyetemre...
2012. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Szegény lány. Ebből te a büdös életben nem fogsz tudni kikeveredni, pedig ez már régen nem szolgálja a javadat. Mégha lenne is elég erőd elhagyni végleg, akkor is hozzá fogsz gondolatban mindig visszatérni még 20 év múlva is...


Nagyon sajnálom, hogy ilyen szemét emberek vannak. Akik így kihasználják a lányok szeretetigényét. Ez a fiú egy k..va nagy leckét érdemelne. Remélem lesz majd valaki, aki megadja neki.

2012. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!