Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek szerintetek is...

Egy nőnek szerintetek is mindig, mindenkor a férjének/párjának kell a legfontosabb embernek lennie az életében?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nőnek akkor is a párja vagy férje legyen a legfontosabb, ha gyerekük születik és ez alól csak az adhat felmentést, ha a másik megbocsáthatatlanul vét a szövetségük ellen!
2012. aug. 8. 08:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%
Ha a párja/férje a legfontosabb ember az életében, az nagyszerű! A KELL szóval viszont nem értek egyet. A legfontosabb, ha úgy érzi. Ha nem érzi úgy, akkor hiába KELL, a személy iránti elkötelezetséget nem lehet kötelezővé tenni.
2012. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
23%
...elkötelezettséget...
2012. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
68%
Amikor nalunk megszulettek a gyerekek nalam meg akkora volt a szerelem,hogy igen,fontosabb volt a ferjem mint a gyerek. Persze a gyerek is mindent meg kapott,de elarulom, nem mentem vele semmire..
2012. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
84%
atyaúristen...miről beszélsz? felmentés/szövetség/megbocsáthatatlanság...ezt tényleg meg kell és meg lehet tudományosan határozni...? nem tudod a gyerekedet és a férjedet is szeretni? nem lehet mindkettő fontos? nem is egy síkon van a kettő...kicsit hallgass az öszötneidre is, szeresd a férjedet, a gyerekedet is, legyen mindkettő fontos. s iktasd ki ezeket a tudományos meghatározós hülyeségeket az életedből, hidd el könyebb lesz...
2012. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg nem. A legeslegfontosabb ember az eletemben a gyermekem/gyermekeim es csak utana a parom. Ezt nokent mondom. Nekunk meg csak egy gyermekunk van (tervezzuk a kistesot), de mindketten azt valljuk, hogy elso a gyerek es mind a ketten masodikok vagyunk a masiknak. Ezt nem sokkal a gyerek szuletese utan mondtam a paromnak, hogy ne haragudjon, de nekem a baba az elso. Erre o megjegyezte, hogy sebaj, o is igy van ezzel:D Imadjuk egymast, de a gyereket meg jobban. A szulo gyerek kapcsolatnal nem lehet erosebb koteleket talalni ugy erzem. (Mondom ezt ugy, hogy 2 eves a gyermekem, kesobb lehet, hogy valtozik, ezt elore nem tudom megmondani. De most igy erztem.) Apukamnak mindi is elsok voltunk. Noverem nem vart gyerek volt, egy ejszakas kalandbol jott ossze, apu felvallalta, aztan jottem en es a tesom, aztan meg a valas, de apu ragaszkodott hozzank, o nevelt fel. Vilag eletunkben ereztuk azt, hogy mi vagyunk az elsok. Ertunk tobb kapcsolata is megszunt-neveloanyak jottek es mentek addig, mig nem talalt szamunkra tokeleteset. Sajnos noverem es ocsem nem valami jo termeszet, a mai napig kihasznaljak, hogy apu nem hagyja oket bajban. Ocsem eloskodik rajta, noverem ugyan elkoltozott mar otthonrol, megis mindig ker aputol penzt (pedig jol keresnek a parjaval) Mindig kerdi tolem is, hogy segitsen e (nekem nehezebben tudna, kulfoldon lakom) most lakasvasarlasnal segit adni az alapba...mindig mi voltunk az elsok. Egy szulonek mindig a gyerekenek kell lennie az elsonek. A husodbol-veredbol van, szinte mintha te lennel.
2012. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
76%

"A husodbol-veredbol van, szinte mintha te lennel."


Tehát akkor önmagadat szereted a gyerekben. Ha örökbefogadott lenne, nem szeretnéd ennyire?


Értem, mit mondasz, kérdező, és valamennyire egyetértek. Szerintem azért kell egymást szeretni, mert ők egy pár. Ők megvoltak egymásnak a gyerek előtt, meglesznek egymásnak, mikor a gyerek kirepül, és a gyereknevelés egy olyan kaland volt nekik, amire együtt vállalkoztak, együtt élték meg.

2012. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Van egy pár személy, akiknek mindenkinek fontosnak kéne lennie, már ha nem vétkeztek hatalmasat, ezek: a szülők, a férj és a gyerek. Nekem nagyon fontosak szüleim, a párom is nagyon fontos épp úgy és ha lesz gyerekem ő is fontos lesz és úgy is mindegyiket másfajta szeretettel szereted, de akkor is nagyon fontosak és nem lehet csak 1 személy a leglegleg...
2012. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
20%

5 el értek egyet.

Bár nincs még gyerekem, de nem tudom elképzelni,hogy valakinek egy pasi fontosabb legyen a gyerekénél....

Elég szar volt elvilsnem, ahogy anya szinte bejelentés nélkül ideköltöztette 6 éve a szerelmétakit előtte pár hónappal ismert meg....nagyon kiakadtam, és én ilyet soha nem tennék.....megbeszélném a gyerekemmel, s ha nem is fogadja el de a pasi az igazi, várnék, de nem rontanék ide vele....ez nem tudom, hogy otobaság, vagy annak a jele h utál engem :/ de én ilyen szörnyű dologgal sha nem bántanám a gyerekem...Vagy ha valaki bántja, nem bratyiznék utána vele, ahogy az enyém csinálja olyanokkal, akik bántottak engem...akár fiizkailag...

2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
90%

Nekem például nincs legfontosabb ember az életemben...

Fontos a párom, a szüleim, a legjobb barátom, de máshogyan fontosak!

2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
65%

A Kérdezővel értek egyet, bár kissé átfogalmaznám, mondjuk: ...egy EMBERNEK akkor is a párja... mert hát ez nem nemhez kötött, ugyanúgy ismertek a babóka-függő nők, mint az anyuciról leszakadni képtelen férfiak... n.b. az első általában előzménye a másodiknak, a babóka-függő nők gyermekeiből lesznek az anyuci-dependens férfiak.

A másik, hogy a "KELL" szó tényleg megtévesztő kissé, az érzelmeknek nem lehet parancsolni... mondjuk inkább úgy, hogy egy párkapcsolat akkor IDEÁLIS, ha a feleknek a párjuk a legfontosabb. Ha ez borul, természetesen az, aki harmadik, negyedik, akárhanyadik lett, idővel lépni fog, hogy megtalálja a valódi PÁRJÁT, akinek ő az első... és majd jön a válás-rovatba a kérdés, hogy "egyedül maradtam a 2 éves gyerekkel, mit csináljak?" vagy "az anyósom ígymegúgy..."

2012. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!