Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apáknak miért mindig a...

Az apáknak miért mindig a lányuk a legfontosabb?

Figyelt kérdés
A "legfontosabb"-at most negatív értelemben értem.Egy fedél alatt lakunk,nem vagyunk jóban és ez enyhe kifejezés.Hogy tudnám elérni,hogy egyáltalán ne érdekeljem és elfelejtse,hogy a világon vagyok?Mármint hogy soha többé ne foglalkozzon velem,ne szóljon bele a dolgaimba,felejtse el,hogy vele élek,kezeljen úgy,mint egy idegent.
2012. márc. 12. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Az én lányom egyik napról a másikra hátat fordított nekem. Én mégis minden nap arra várok, hogy rám nyissa az ajtót.
2012. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:(
2012. márc. 12. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
te hülye vagy!azt próbáld elérni h jóban legyetek!
2012. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Hogy tudnád elérni, hogy elfelejtse, hogy a világon vagy? Költözz el és tartsd el magad.


Amúgy pontosan mi bajod? Azt leszámítva, hogy az apukád úgy viselkedik, mint egy APA.

2012. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ffi a termeszetetol fogva uralkodo, de hiu is! TEhat itt most az apadrol van szo, aki felti a lanyat mindentol, de altalaban a sok csalodastol, attol, hogy megalazzak stb. TEhat itt elozmenyekrol nem irtal, nem ismerjuk az esetet, nem derult ki mennyi idos vagy, tehat egy otthonban eltek, ahol altalaban a gyermek az, akinek alkalmazkodnia kell, ha kkoru, akkor szot fogadnia, hiszen vannak hazi rendek, amiket a szulok irnak elo pl.
2012. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg azért ilyen veled, mert félt téged, bár igaz, hogy egyes apukák túlzásba viszik. A férfiakba ugyanis bele van kódolva, hogy védjék a nőket és ha már egy férfinek lánya születik, akkor azt mindentől és sokszor mindenkitől védeni akarja, még akkor is, ha nincs rá szükség. De azt ne akard, hogy ne érdekeld, meg kezeljen úgy, mint egy idegent, mert az azt jelentené, hogy nem szeret téged, de szerintem az sem esne jól.
2012. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Az apukám imád engem én is őt én vagyok a legidősebb 3-an vagyunk testvérek!El sem tudnám képzelni hogy ne szoljak hozzá vagy ő hozzám!Sajnálom nagyon apudat hogy ilyen lánya van!23/L
2012. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz,kevés előzményt írtam.Nem félt,gyerekként is éjfélig az utcán lógtam.Sokat bántott,ezért akarok tőle eltávolodni.Már nem,de nem tudom feldolgozni.És nem szeretem.És csak uralkodni akar.Akkor hogy van ez?Az uralkodás bele van kódolva,az igazi féltés viszont nem?
2012. márc. 12. 17:43
 9/11 A kérdező kommentje:
7 Lepontoztalak:)
2012. márc. 12. 17:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Én anyukámat szeretem ugyanígy.Nem tudod,milyen egy rossz apa,nem is kívánom ezt senkinek.
2012. márc. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!