Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen státuszban vagyok...

Milyen státuszban vagyok most? Nem tudom kezelni a helyzetet, de mi lenne a jó viselkedés?

Figyelt kérdés
összejöttem a volt pasimmal sok idő után. egyenlőre másfél napot töltöttünk együtt, de azóta igazából semmi, nem olyan mintha újra kapcsolat lenne, de mégis több volt mint szex (úgy érzem). nem tudom hogy kezeljem ezt, nem tudom most akkor mi van köztünk. azt sem akarom hogy lesz..jon aztán időközönként elővegyen ha épp unatkozik.
2012. aug. 8. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
én szakítottam annak idején
2012. aug. 8. 11:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Státusz: Ingyen numera szogáltató
2012. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

státusz: Sexpartner..


és igen ez lesz jön elővesz elrak,


helyes viselkedés (szerintem) nem lefeküdni vele egyből, udvaroltatni és megbeszélni merre tart a kapcsolat most, hogy újra kezdtétek, majd ha már hetek is elteltek akkor lefeküdni vele ha látod hogy komoly szándékkal közelít...

2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már lefeküdtem vele. hiba volt.
2012. aug. 8. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt elcseszted, kérdezö...
2012. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!