Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis p*csa vagyok, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis p*csa vagyok, vagy ez érthető reakció?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves, én 18 vagyok, két éve vagyunk együtt. Elé furcsán tud néha viselkedni, és sajnos elég gyerekesen is viselkedik legtöbbször. Én ennek ellenére nagyon szeretem, és csak icipici apróságokat várnék el tőle - pl. hogy tanuljon bocsánatot kérni, és ha megígér valamit, ugyan ne hivatkozzon már arra, hogy elfelejtette, ha annyira szeret, ahogy mondja. Például azt is nagyon szeretném, hogy néha viselkedjünk úgy, mint a normális párok, és menjünk el valahova hétvégén, ha csak sétálni is - vagy éppen, ha ideje engedi, jöjjön elém az iskolába [végzös gimnazista vok].

A helyzet annyi, hogy cipöt akartam venni magamnak, és csütörtök este megkérdeztem, hogy pénteken az órák után eljönne-e velem - de mondtam neki, hogy ha nem akar vagy nem tud, akkor ne jöjjön. Ő eljött, meglett a cipő. Este viszont összekaptunk azon, hogy én nem foglalkozok vele [ő leült tévézni, és hiába próbáltam beszélgetni vele...], majd a fejemhez vágta, hogy én nem tudom, hogy milyen következményei voltak annak is, hogy ő akkor eljött velem. Ciki, nem ciki, itt kitört rajtam a sírógörcs - többször is megbántott már, de nekem mind közül ez volt a legdurvább. Kérdem én, ha megmondtam neki, hogy ha nem tud akkor ne jöjjön és ő mégis jön, akkor hogy mondhat ilyet? Hogy veheti szívesség-számba azt, hogy esetenként megkérem, hogy kísérjen el?! Nekem ez iszonyatosan rosszul esik, de ezért is én vagyok a rossz, merthogy "én semmit nem felejtek el"... Szerintetek is velem van a baj? Mit tehetnék?


2009. okt. 17. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
barátod elég flegma. nem hiszem hogy nagy dolgot kérsz. szerintem ijessz rá egy kicsit hogy el is mehet neked ez így nem jó. amúgy így tényleg nem értem mi a jó neked ebbe. sok pasi van aki biztos jobban megbecsülne.
2009. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem veled van a baj. Neked csak alapvető párkapcsolati igényeid vannak, amikre a barátod magasról tesz.
2009. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sokan mondták már, hogy hagyjam ott...

de egyszerűen szeretem... fogalmam nincs, miért... :(

2009. okt. 17. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet h neked volt igazad, de ez akkor is hiszti pi*csa reakció, h elkezdesz bőgni
2009. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a bőgős fajta. sőt, kimondottan gyűlölök bőgni még egyedül is, nemhogy mások előtt - a barátom előtt meg aztán mégúgyse. szégyenlem, mert számomra a gyengeséget fejezi ki. de ez annyira szíven ütött, hogy erre egyszerűen nem tudtam másképp reagálni.
2009. okt. 17. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Azaz ijessz rá jól, ha elszalad előled akkor nem is kellettél neki igazán... a sírás pedig zsarolás a nők részéről :D sokszor találkoztam már azzal, h ha számonkérsz valamit és tudja h igazad van nem mondja ki, hanem elkezd bőgni, és még én leszek a szemét, ha ilyenkor nem engedek neki :/
2009. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy előttem mondták.


A kérés jogos a barátod felé, hogy csináljatok ezt-azt, viszont a reakció hisztis p*csa volta tagadhatatlan. Állítólag nagylány vagy, akkor ne bőgjél hanem mond el NEKI is azt, amit ide leírtál. Ha látszatra nem érti meg akkor fordítsd le férfi nyelvere ( = az autista is értse meg )

2009. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

H.P

No coment

2009. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

úgy látom, nem voltam elég pontos.

elmondtam neki mindezt, amit itt leírtam, sőt, még többet is, de ő hajthatatlan, és csak arra figyel, hogy én előtte már megint cseszegettem - történetesen annyival, hogy séta közben ugyan ne menjen már előttem 5 lépéssel, mert tudtommal nem vagyunk mi cigányok. és erre már milliószor megkértem, de a reakciója csak annyi, hogy hát ő nem tud még arra is figyelni. de könyörgöm, miért kell arra külön figyelni, hogy ha valakivel sétálok, akkor ne hagyjam már le?... :/

szóval a lényeg az, hogy elsiklik afölött, hogy mennyire mélyen belém gázolt, és csak arra tud figyelni, hogy mert nekem soha nem jó semmi... de mint ahogy írtam, én csak az alapokat várom el, nem hinném, hogy az olyan sok lenne...

egyébként meg bocsánat, hogy kismillió módon megpróbáltam már értelmesen kommunikálni vele, és több mint két év alatt valahogy ez kitört belőlem. nem tudtam neki mit csinálni, és marhára nem zsarolásnak használom.

2009. okt. 17. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy kib*szott nagy bunkó :D

Ilyet mondani, hogy 'nem tudod milyen következményei voltak annak hogy ő vette a fáradságot' <- na ez a nem semmi. Én azt mondom nem veled van a baj (legalábbis abból amit leírtál ezen a véleményen vagyok), hanem a barátod lehet rád valamiért mérges, fogalmam sincs miért. Talán sokat kérsz tőle, idézőjelben. Ő pedig nem tudja ezeket teljesíteni, vagy megunt téged. Sajnos ezt tudom mondani, mint kívülálló. Én azért feltenném magamban a kérdést: Hülye vagyok én, hogy egy ilyennel vagyok együtt? Kell ez nekem?

Ezen gondolkozz el!

2009. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!