Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal? Vagy csak én...

Vajon megcsal? Vagy csak én voltam túl hisztis és gyerekes?

Figyelt kérdés

már 2hónapja nem voltam barátoméknál.

az apjával laknak ketten csak.

de most ott aludtam nála, és kidobtam valamit a fürdőszoba kukájukba és benne volt egy betét összetekerve.

Én is olyat használok, de az enyém nem lehetett mert azért 2hónap alatt a pici kukát csak kiüritették.

Egyből kérdőre vontam barátomat hogy az kié, csak furán nézett rám, nem értette miről beszélek.

Erre kérdezte az apja hogy mi a balhé tárgya, barátom mondta neki, erre mondta az apja hogy lehet Petráé.

Petra a barátom bátyjának a barátnője, ők lent voltam kb 2hete 7végén.

Nem hittem el neki, nagyon rosszul esett, egyből néztem buszt és hazajöttem.

Fura hogy 2pasai együtt él, és ilyenek vannak... mert ha lenne nő pl feleség oké megértem, de ez elég félreérthető.

Persze nem tudom tényleg a csajáé-e, de egyből arra gondoltam, h biztos barátomhoz átjárkál vmi másik csaj...és az övé... tök féltékeny vagyok. Barátom könyörgött h higgyek neki, és nagyon mérges volt h egy ilyen semmiség miatt veszekszünk de eljöttem.

Szerintetek?


2012. máj. 26. 13:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te reagálod túl.:S Ha megcsalna más jelei is lennének. Én ezen nem akadtam volna ennyire ki.
2012. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

semmi más jele nincsen.

elől hagyja a teloját, közösségi oldala se gázos-látom mikor belép, az e-mailjét is lecsekkolja lopva odanézek, de semmi gyanús, amikor vele vagyok törödik velem, ha nem vagyunk együtt-keres stb. szal semmi gyanus nincs

sőt sokszor undok voltam már vele, de sose bántott...max 1-2 apró füllentéssel de nem csalt meg

2012. máj. 26. 13:25
 3/27 A kérdező kommentje:
lehet még az én ottlétemből maradt a szemét, lehet nem üritették ki-ritkán használják a kukát, mikor ottvagyok csak én dobok bele szemetet. lehet azis hogy tényleg Petráé. nemtudom. de azért én se hiszem h ennyi lenne a jele ha más lenne e képbe....
2012. máj. 26. 13:26
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szegény srác.
2012. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a srác helyében ha ekkora balhét rendezel egy retkes betét miatt.
2012. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem lehet elhinni hogy az apjának vagy a bátyjának a nője dobta ki ott a betétjét.. amúgy meg miért túrkálsz a kukájukban?:D

Én biztos nem csináltam volna ebből ekkora hisztit..

2012. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

az apja nője nem lehetett mivel 1hónapja külföldön él.

egyszerűen nemtudom... tökre bepánikoltam h biztos mikor barátom otthon van ott van vmi csaj és pl ő dobja bele a szarjait a kukába.

és most eszembe jutott h pl lebukna ha felhivnám , vagy épp mégse ha pl a csaj tudja hogy velem jár a srác.

De mondjuk ha ilyet csinálna bátor lenne, mert régebben volt olyan hogy gondoltam 1et és meglepiből leugrottam barátomhoz mikor 1edül volt otthon, bármikor megtehetném...és lebukhatna.

2012. máj. 26. 13:34
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Ha nincs probléma, te csinálsz. Én nem könyörögtem volna a helyében.
2012. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy?! Meggyőzöd magad arról, hogy megcsal, balhét rendezel, majd végre ép ésszel felfogod, hogy igazat mondtak- valószínű hazavisz egy másik csajt úgy, hogy az apjával lakik..-.- - majd kitalálod, hogy le fogod buktatni? És ha nem csalt meg és nem találsz semmit?? Akkor azt látod majd benne, hogy rafkós a gyerek, eltüntette a csajt.. Mindenáron azt akarod, hogy kidobjon a beteges és paranoiás féltékenykedéseid miatt?? Megérdemelnéd!

20N

2012. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem is baj hogy eljöttél, szegény jobbat érdemel mint hogy örök életére egy ellenőrizgetős féltékeny hárpia legyen mellette....ne haragudj de remélem megjön az esze és kitesz, így leégetni magadat az apja előtt is, te jó ég, szerintem nőj még egy kicsit aztán kezd párkapcsolatba.
2012. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!