Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezért vagyok...

Most komolyan ezért vagyok hisztis p. icsa?

Figyelt kérdés
Vőlegényem Bécsben dolgozik, elvileg tegnap este kellett volna hazajönnie. Tegnap dél körül hívott, és azt mondta estefele még hív. Vártam, hogy hívjon, ébren voltam kb éjfélig, aztán nem vártam tovább. Én nem tudtam őt hívni, mert a céges telefon van csak náluk, azt meg mindig el kell kérnie a főnöktől. Én már szétaggódtam az agyam, hogy miért nem hív, valami baj történt biztos. Erre hajnali egykor hív, hogy sajnos csak szombaton tudnak hazajönni. Mondjuk ezt nem lett volna nehéz kitalálnom...Sok volt a munka, eddig dolgoztak. Én csak annyit mondtam neki, hogy azért tudta gondolom, hogy nem fognak végezni időben, és egy sms-t írhatott volna, hogy ne várjam és, hogy ne aggódjak. Tudta, hogy várom. Erre elküldött a k.urva anyámba. Szó szerint! És hogy ne legyek már hisztis p.icsa. És rám nyomta a telefont. Köpni-nyelni nem tudtam. Azóta nem is hívott, nem tudok róla semmit. Megcsalásról biztos nincs szó. Apámmal dolgozik, úgyhogy ha akarna, se tudna megcsalni. De erre nem is gondoltam. Én elhiszem, hogy nagyon fáradt, de azért egy telefont megejthetett volna, hogy minden rendben, ne aggódjak, de nem fog hazaérni az éjjel, nem? És ennyivel le is van zárva a dolog. Mondjam el neki, hogy ez rosszul esett? Nem fog bocsánatot kérni, soha nem szokott. Úgyhogy arra hiába várok....Vagy tudjam be a fáradtságnak, és ne törődjek vele. De mégis csak az anyámat szidta.
2012. júl. 28. 09:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elég össze vissza írtam. azt kifelejtettem, hogy elvileg tegnap kellett volna este 9-10 körül hazaérniük Magyarországra.
2012. júl. 28. 09:12
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy hisztis pics@. Azért ilyenkor tényleg a min. egy sms, hisz gondolhatta volna, hogy várod. Ráadásul mint írod, normális hangnemben jegyezted meg, nem kellett volna így reagálnia.

Ha velem beszélne így a vőlegényem, akár csak egyszer is, utána már biztos nem lennék a menyasszonya...Ha nem is szakítanék egyből, rohadtul meggondolnám, hogy tényleg hozzá akarok-e menni.

2012. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a választásodhoz!

Elküld az anyádba...hát csillagom, akkor menj! Vagy inkább a "párod" mehetne az anyjába! Véleményem szerint, az anyázás nem éppen a harmónikus kapcsolat ismérve!

2012. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Az tény, hogy túlreagálta, és igazad volt, egy sms-t megejthetett volna, nade az sem mindegy, hogy te milyen stílusban közölted ezt vele? Mert ha leugattad a haját is emiatt, akkor viszont te túloztad el egy kicsit, főleg ha ez a jelenség nem rendszeres, hanem csak 1x-i eset volt.

Nade azon túl, hogy ki szólt előbb csúnyán a másikhoz, még akkor is itt van az a dolog, hogy szidta az anyádat. Ezért minimum egy bocsánat kérés jár. Ez nem nagy kaland, nem fog belerokkanni, ha bocsánatot kér. Ez nagyon csúnya, sértő dolog, mit képzel?Szerintem ha te kezdted a csúnya stílust, akkor kérj bocsánatot. És utána ő is kérjen bocsánatot az anyázásért, és legközelebb ha ilyen van, ejtsen meg egy sms-t. És mindenképpen közölném vele azt is, hogy azért erre (az anyázásra)ne szokjon rá, mert ki ő hogy a szájára vegye anyádat. Kicsit tedd már a helyére azt az embert, a leírtak alapján úgy tűnik, hogy kicsit magas lovon ül a pára. Csak le ne essen róla.

2012. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De még soha nem beszélt így velem! Soha! Ezért nem értem, mi történt! Gondoljátok, ha rendszeres lenne az anyázás, még vele lennék? Pont hogy nem! Azért vagyok ennyire tanácstalan, mert még soha nem beszélt így. A legcsúnyább, amit mondott rám eddig, az az, hogy hülye vagyok.
2012. júl. 28. 09:22
 6/23 anonim válasza:
81%
Hát, elég durva kijelentés volt ez a részéről, de nem biztos, hogy a helyedben tovább szítanám a vitát.
2012. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én nem vettem észre magamon, hogy esetleg bunkó voltam. Fáradt volt, lehet ezért vette ennyire magára. Ezzel az anyázással nem tudok mit kezdeni. Konkrétan csalódtam benne.
2012. júl. 28. 09:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 100% hogy otthagynám, nem is az anyázás miatt, milyen dolog az hogy bocsánatot nem kér? Mert nem szokott... Majd megtanulja ha nem lát téged többet. Szerintem ez nem volt hiszti, de próbáld meg vele megbeszélni, ha nem képes bocsánatot kérni én a helyedben otthagynám.
2012. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor okos enged szamár szenved alapon, beszélj vele. Mondd neki, hogy te szépen mondtad, hogy miért nem írt egy sms-t, hogy ne aggódj, és ennyi. Nem kisregényt kértél arról, hogy kivel-meddig-miért-hol...

Aztán le kell szögezni, hogy beszéljen veled emberi hangnemben, mert te normálisan beszélsz vele, akkor elvárod tőle ugyanezt. És azt is le kell szögezni, hogy az utolsó anyázás volt ez. Én nem hagynám el, adnék neki esélyt a bizonyításra, hogy nincs semmi különös oka ennek az esetnek, csak mondjuk kimerült volt, és eldurrant az agya. Oké, de többször ne forduljon elő. Ha mégegyszer előfordul, akkor pedig adnék neki egy kis időt hogy elgondolkozzon. Tehát akkor mosolyszünetet tartanék egy időre, had döntse el mit is akar a továbbiakban. Ezeket az alap dolgokat jobb a legelején tisztázni.

2012. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem. Megmondani neki, hogy ez volt az utolsó. Még egy ilyen, és rossz vége lesz. Csak azért írtam ki a kérdést, mert egyszerűen nem tudtam, hogy mihez kezdjek magammal, és ezzel a helyzettel. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 28. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!