Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim házassága romokban....

A szüleim házassága romokban. Nagyon félek hogy ebből mi sül ki! Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Táborban voltam, hazaértem, és nem tudom mi történt de a szüleim nem kommunikálnak. Ha egymáshoz szólnak 2 mondat után veszekedés és ordibálás tör ki. Attól félek hogy a a házasságuk romokban...Szerintetek ebből mi sülhet ki?

11/L


2012. aug. 9. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy kibékülnek, vagy elválnak, vagy marad a jelenlegi helyzet.
2012. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első mondja.

Az a lényeg, hogy te még véletlenül se szólj bele, ez most csak rájuk tartozik. Valószínűleg nem ez alatt az egy hét alatt romlott meg a kapcsolatuk, csak most tört ki belőlük (mondjuk lehet, hogy pont azért, mert nem voltál otthon és "mertek" kiabálni egymással).

2012. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor itthon vagyok akkor is szoktak veszekedni...elég keményen. De nem akarom hogy maradjon a helyzet, és azt sem hogy elváljanak! Eszembe sem jutott beleszólni, csak rettegek.
2012. aug. 9. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne rettegj, nincs mitől. Lehet, hogy ez csak átmeneti, de lehet, hogy válás lesz. Ha el is válnak, az sem baj. Gondolj bele abba, hogy se apukádnak, sem anyukádnak nem lenne jó, ha olyan emberrel kéne továbbra is együtt élniük, akit utálnak - azaz egymást. Ettől téged még imádni fognak mindketten, nem szenvedsz majd semmi hiányban ezek után sem.

Nekem elhiheted, két válást is átéltem gyerekkoromban. :)


A válás nem rossz dolog, hiszen a két fél érdekeit szolgálja.

2012. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!