Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek romokban...

Van itt olyan akinek romokban hevert az élete és újra kezdte? Ha igen hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
28/F
2011. nov. 14. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mit értesz romokban heverés alatt? Szerelmi bánat? Munkanélküliség? Betegség? Mindez együtt?
2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én vagyok az élő példa,hogy lehet újra kezdeni..

Kezdem azzal,hogy alkoholista anyám volt,aki abban lelte örömét,hogy úgy megvert hogy sokszor a vérem folyt.13 évesen annyira megvert szíjjal,és fakanállal(az el is tört) főleg a fejemet,hogy 2 fogamat kiverte,és a fülemre halláskárosult lettem.Apám nevelt fel utána,de ő meg azt hitte az a jó szülő ha túl szigorú lesz.De ettől függetlenül ma már tisztelem és becsülőm apámat,mert mégiscsak jót akart..(ő sosem ütött meg)

Férjhez mentem,mert hittem a nagy szerelemben.1 év házasság után a férjem megcsalt..Férfival,nem nővel..Még a riválisa sem lehettem a harmadiknak.Csendben elváltam,de összeomlottam.Rá 2 év múlva újra férjhez mentem.született egy fiam is..Boldog voltam egészen addig amíg a rendőrök el nem mondták hogy a férjem és az 5 éves fiam balesetben meghaltak..10 évig élő halott voltam..Vegetáltam..Majd jött egy férfi aki szeretett és én is beleszerettem.Ma házasok vagyunk..Boldog vagyok..

Nincs lakásom,nincs vagyonom,nincs semmim,csak a férjem és az öreg apukám,akit ma is örömmel látogatok meg..

Mindig újra lehet kezdeni,hiszen élet tart még meglepetéseket számunkra..Sosem tudhatod hogy mikor milyen örömben,boldogságban lesz részed..

38/N

2011. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerre veszítettem el a szerelmem, a munkahelyem és az egyetemet is abba kellett hagynom. (nem függött össze a 3 dolog). Rengeteget sírtam, mindenféle munkát elvállaltam (ha kellett ingyen segítettem bárkinek) hogy azzal is lefoglaljam magam. Olyan dolgokat valósítottam meg, amiket már régóta szerettem volna. Vettem saját autót (igaz egy régi használtat), kicseréltem a ruhatáram, elkezdtem lovagolni, megcsináltam a busz jogsit, olyan helyekre jártam ahová eddig be nem tettem volna a lábam (füstös bulizó helyekre), rengeteget ittam nő létemre haverokkal "barátnőkkel". /Persze ehhez kell folyamatos bevétel is./ Mindent és mindenkit utáltam magam körül, úgy éreztem én vagyok a világon a legszerencsétlenebb, egyfolytában a múltal foglalkoztam. Aztán pár év alatt (3-4) szép lassan összeszedtem magam. Kezdtem tervezni, egyre kevesebbet gondolni a rosszra, újra belefogni az iskolába, stb. Rettentő nehéz, főleg ha nem támogatnak csak lesajnálnak, de ha egyszer túl leszel rajta, akkor úgy érzed hogy a világon nincs számodra lehetetlen. Veled mi történt? 29/N
2011. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont erről szól ez a könyv, számtalan példával alátámasztva, hogy kik hogyan fordították át az életüket, sokszor öngyilkosság, halál árnyékából: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem szörnyü a helyzetem,de képes voltam változtatni:élettársammal éltem,és kisfiammal,de nem voltam boldog.megaláztak,cselédnek tekintett csak az akkori párom,úsztam az adósságokban...


Szerencsére egymásra találtunk a mostani párommal,lassan kezd egyenesbe rázódni az életünk,imádja a kisfiamat is...egy éve élünk együtt de többet elértünk mint előzö kapcsolatomban 4 év alatt.

2011. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy :D. De ott a példa, potya 10 év elrepül, és még sikerülhet, fel a fejjel!
2011. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van. Csak ez nálam még folymatban van - úgyhogy sajna nekem is elkéne a jótanács; nem tudok neked segíteni. Vak vezet világtalant. Sorry :((
2011. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!