Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már a nővéremből!...

Elegem van már a nővéremből! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát azt csinálja hogy hazaérek és anyáék megkérdezik hogy mikor fürdök majd +.mondtam hogy mindjárt. erre a nővérem elkezdte h: "jaj hát az még két óra hosszát jelent, meg úgyis lesz*rod az egészet.aztán meg is fürödtem de folytatódott tovább. ahogy mentem fel a géphez már elkezdte: "az edd meg azt a kva r*hadt gépet". erre mondtam hogy fejezze már be,de erre csak gúnyosan utánzott engem és kinevetett.aztán jött apám és nem ő hanem én lettem leb*szva mert az egészet rám kente. mit csináljak már vele? egyszerűen nem tudom kibírni.

2012. aug. 9. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én még 10 de már így beszél velem. a nővérem 17.
2012. aug. 9. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el hogy miért mondják azt amit mondanak... biztos hogy nem azért hogy téged csesztessenek.
2012. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs miért mondja,mikor még semmit nem csináltam amiért szokott piszkálni.
2012. aug. 9. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok

én is a növér szerepet kaptam a családban én 15 vagyok a hugom meg 6.5 éves

én is cseszegetem a hugom elég gonosz is tudok vele lenni de azért szeretem

szerintem ülj le vele beszélni mond el hogy ez neked fáj amit csinál és úgy érzed hogy nem szeret téged

2012. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
most éppen be van csukózkodva úgy hogy nem nagyon akarok bemenni,mert múltkor is beszélni akartam volna vele de ilyen "megfujtalak"-kal fogadott. :'(
2012. aug. 9. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem a bátyám van, mi is szoktunk veszekedni, de mind2en tudjuk, h a másik szeret minket. Szerintem maradj a szüleid közelébe és ha ők hallják, h így beszél veleed tuti leszidják, aztán majd idővel abbahagyja a szidások miatt... :)
2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hallották de nem szidták le.
2012. aug. 9. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le,és beszéld meg vele.Mondj neki annyit,hogy csak hallgasson végig.Elmondod,hogy szereted és nem akarsz vele veszekedni,meg hogy ne bántson.Ha beszélni fog ő is végig hallgatod,ha újra lecsesz,akkor otthagyod.
2012. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utálatos egy nővéred van.

Én is nővér vagyok, de nem voltam ilyen a testvéremmel.

Ne foglalkozz vele, annál jobban fogja csinálni az utánzást, és az egyéb majomkodásait.

2012. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!