Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek apámmal? (Lent)

Mit kezdjek apámmal? (Lent)

Figyelt kérdés

Anya nem rég halt meg (2 és fél éve). Apa azóta ilyen. Alapból nem keres túl sokat, alig bírjuk fizetni a számlákat is, és általában a hónap végén meg kell bontanunk a tartalékokat. Az a baj, hogy amikor megkapja a fizetését, rögtön feltölt arra a szar metinre. (Hallom, mert mikrofonon beszélget az ottani "barátaival". Most csak 10ezret, de a múlt hónapban 40ezret töltött fel. Szerintem ez teljesen fölösleges, de ha ezt inkább mind félrerakta volna, akkor nem kötötték volna ki a gázt (azóta szendvicset eszünk). Amikor megemlítem hogy ezt nem kéne, vagy legalábbis nem ennyit akkor az mondja hogy ö egész álló nap gürizik hogy engem etetni tudjon, úgyhogy neki is kijár a szórakozás, és elzavar a szobámba. Már mondtam azt is, hogy vannak más online játékok is, amikért nem kell fizetni, de arra meg azt mondja, hogy neki ez kell és nem az. Sokszor későn fekszik le vagy késve indul munkába, mert éppen "üzletel" vagy lecsap valami szörnyet. Mit csináljak?


14/F


2012. aug. 10. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Apukád nagy valószínűséggel játékfüggő,ami ugyanolyan betegség,mint például az alkoholizmus és ha anyukád halála óta ilyen,akkor ez a tragédia válthatta ki nála.

Akármennyire is szeretnél,egyedül nem tudsz rajta segíteni.Esetleg nincs a környezetedben olyan felnőtt,akiben megbízhatsz és együtt kereshetnétek egy szakembert apukádnak.

Hirtelen ennyi,de ha beszélgetni szeretnél valakivel akkor írj nyugodtan.16L

2012. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!