Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek apámmal?

Mit kezdjek apámmal?

Figyelt kérdés

Évek óta szekál, ha olyan kedve támad. Egyszer az nem jó neki, ha x-et csinálok, mert akkor y-t kéne csinálni, aztán fordítva. Tök általános dolgok miatt durran el az agya. Ha itthon vagyok az a baj, ha nem vagyok itthon az a baj.

Mikor gimnáziumba jelentkeztem azon hőbörgött, hogy miért nem tanulok semmilyen szakmát. Most, hogy egyetemista vagyok az a baja, hogy nem csinálok semmit. Vizsgaidőszak közepén mégis mit csináljak a tanuláson kívül? Semmirevaló vagyok emiatt. Aztán meg kérdezi, hogy akarok-e menni MSc-re? Ki érti ezt?

Alig várom, hogy elvégezzem a sulit és legyen egy munkám elhúzok úgy otthonról, hogy soha nem megyek vissza. Amit meg kifizettek értem a 22 év alatt, azt meg visszafizetem egytől egyig, mert a "pénzt csak költeni tudom".


2011. jún. 30. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
engem is szekált apám, hogy nem csinálok semmit meg mittudjamén , közben tanultam normálisan és egyebek. most hogy meglett az érettségi mindenből jó eredménnyel zártam, már csak támogat szerencsére, ha meglesz a rendőrségnél a munkám és az iskolám, akkor biztos megmondom majd neki a frankót, de csak kulturáltan:D
2011. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg biztos azt akarja, hogy jobb életed legyen mint, amilyen neki/nekik volt akkoriban és emiatt, ha nem is fejezi ki konkrétan érzéseit, de félthet
2011. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mitől félt? Inkább megijeszt, mert néha úgy beszél velem, mint egy idegen kutyával...
2011. jún. 30. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Most elvonatkoztatok , de majd a hibáiból tanulhatsz/okulhatsz , és majd ha lesz gyereked majd próbálod , e hibákat elkerülni
2011. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se voltam soha elég jó apámnak :S De a helyedben már rég elhúztam volna otthonról, nem olyan rossz az a kollégium...
2011. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!