Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a makacs apámmal...

Mit kezdjek a makacs apámmal aki 29 évesen is úgy kezel mint egy 5 évest?

Figyelt kérdés
Egész életében pesszimista volt nem hitt a gyerekei sikerében, úgy állt hozzá mindenhez, hogy az nehéz és úgyse sikerülne.Beleszól abba, hogy készitem a rántottámat, hogy vezetek és bármilyen itthoni munkát kivesz a kezemből, mert hogy ő segiteni akar.Persze az ember felnő és semmihez se ért,mert apja mindent kivett a kezéből.Mikor mérges leszek akkor én vagyok az idegbeteg szerinte, sose látja be hibáját és mikor régi dolgokkal érvelek teszi, hogy nem emlékszik rá, nem tudja miről beszélek.
2011. márc. 26. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegeny anyukad mennyit nyelhetett, vagy nem birta, es odebballt. Nem csodalkoznek.
2011. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyszeruen ragazkodj,ahhoz hogy a munkad te vegezd el, ne engedd hogy kivegye a kezedbol es ne engedd hogy kommentaljon neked. Vagj a szavaba, feleselj, legy szofogadatlan! Cseszd le! Legy rossz gyermek.

Ez a tanacsom. Es az ilyen szulo ezt erdemli.

2011. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Én igaz, még csak 20 éves vagyok, de úgy jöttem el anyámtól, hogy azt se tudtam merrefelől kell a felmosót megfogni :D

Még egy tojást sem mertem feltörni, majd erőt vettem magamon, és cirka 2 hét alatt jobban főzök, mint anyósom :)

Szóval ne hagyd, hogy apukád ennyire segíteni akarjon. Próbáld megértetni vele, hogy neked is szükséged van tapasztalatra...

2011. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: már nincsenek együtt a szüleim

Másodiknak: már felnőtt vagyok és meg is szoktam mondani, már üvöltöztünk is, de ő egy olyan ember, akivel nem lehet logikával érvelni, összehord mindent és mindig úgy állitja be a dolgokat mintha én lennék a hülye és hogy hülyén reagálom le a dolgokat.Tehát miután érvelek, elmondom értelmesen és már nincs mit mondania következő alkalommal kezdjük a nulláról, mintha ez a beszélgetés nem is lett volna.

2011. márc. 26. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem lett balfék belőlem, nagyon is kialakitottam az életem, nem akarok épp elköltözni, inkább megértetni vele a szitut.
2011. márc. 26. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Masodik valaszolo vagyok. Felnott vagy, de neki a gyermeke vagy. Ezert mondtam legy rossz gyermek. :)

Amugy meg szerintem jo lenne elkoltozni. Az ilyen hulye vitak kikeszitik az embert.

2011. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csiklovezer válasza:
JÉZUSOM! Te 29 évesen eggyutt elsz a szuleiddel, ne csodálkozz ha 5 évesnek tart
2011. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont.
2011. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!