Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy ilyen...

Mit csináljak ha egy ilyen emberrel kell együtt élnem?

Figyelt kérdés

Sajnos elköltözni nem tudok csak majd talán pár hónap múlva és ezt a szerencsétlent meg nem akarom elküldeni mert mégis csak a haverom és együtt béreljük a házat. Ő most a lakótársam de annyira hülye, hogy nem is tudom, hogy h maradt eddig életben. Nem tud semmit, szerintem iskolába se nagyon járt, összegyűjt minden szemetet meg röhög mindenen. Állandóan fáraszt a hülyeségeivel, szerintem ő így születettt vagy én nem tudom. Ismer mindenkit ezért sok helyre ingyen is be jut még oda is ami nem is érdekli. Azt magyarázza nekem amikor a kutyájával beszélget hogy neki különleges kapcsolata van az állatokkal. Valamelyik nap azt mondta nekem hogy a SZALONNÁRÓL ír egy számot de még nem adja elő mert még nem tökéletes a szöveg. Most komolyan, ez normális? Hülyéskedni jó vele de pár óra után elég belőle. Már nem sokáig bírom de az úgy meg nem jó hogy minden hónapban máshoz költözök. Mit csináljak?

20/F


2012. aug. 11. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, hogy most milyen választ vársz.

Leírtad, hogy együtt kell élned vele és, hogy nem akarod kidobni.

Ezenkívül csak azt tudnánk tanácsolni, hogy ne beszélgess vele, vagy szólj rá, hogy hagyja abba a hülyeségeit.

2012. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz együtt élni vele, akkor sajnos váltanod kell!

Annyira csaknem lehet hülye, ha ennyi ismerõse van!Viszont azt mondják bolondnak jár a szerence!

Egyébként mi van abban, ha a szalonnáról irt szöveget, irtak már rosszabb dolgokról is.

2012. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

istenem de nagy arc lehet :DDD

nem tudod elküldeni egy ismerőséhez?

2012. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Én bevonzom a hülyéket,egyszer volt egy ehhez a taghoz hasonló kollégám,de én tök jól elszórakoztam a hülyeségein,pedig 12 órán át hallgattam,ami már több idő volt,mint amennyit a férjemmel töltöttem akkoriban!

Amikor már untam, úgy "védekeztem",hogy mindig megkérdeztem miről is beszélt("Bocs,mit is mondtál?", vagy "Öööö...mi van?Mondd már el megint,nem figyeltem").Mikor megunta, hogy mindent 3-4-szer kell elmondani,szépen ott hagyott,majd ha hiányozni kezdett,vagy csak nevetni akartam,szóltam neki és már ott is volt :DD Mint egy mókás,de fárasztó kis kutyus :D


Szóval próbálj meg nem figyelni rá,egyben tekints rá úgy,mint arra az egyénre,aki megtanit toleránsnak,türelmesnek lenned.

24/L

2012. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj kevesebb időt vele tölteni, szerintem vannak ennél sokkal rosszabb lakótársak is. Ha elkezdi mondani a mondókáját, hagyd ott, mond neki hogy más dolgod van.
2012. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!