Ez apakomplexus?

Figyelt kérdés

nekem mindig is az idősebb férfiak tetszettek még egész kicsiként is és most is. és idősebb férfival tudnám elképzelni magam a jövőben is (mondjuk 4-5 évvel idősebbel) lehet azért van, mert meghalt az apukám és így hiányolom az idős férfit a családban? vagy miért?


L/16


2012. aug. 12. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
4-5 évnél nem mondanám, 8-10 évnél már igen.
2012. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
4-5 év korkülönbség teljesen normális, mindennapos dolog.
2012. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem dolgoztad fel az édesapád elvesztése miatti gyászt. Ez símán okozhatja azt, hogy idősebb férfi után vágyódsz.
2012. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

"még egész kicsiként is és most is."


Most is kicsi vagy :P :)

Én ezt kinőttem kb 18 éves koromra amúgy, és akkor is azért volt, mert kortársaimnak nem jöttem be, nem voltam egy plazacica...

Most, 24 vagyok, és rosszul vagyok 26-7 feletti pasiktól, ijesztő ez az öregedés ....

2012. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a 4-5 év, de még az ennél több is! És nem csak ma az, hanem a régebbi időkben is normális volt. Szomszéd középkorú házaspár közt is 8 év van, papám több mint tíz évvel volt idősebb a mamámnál.

Apakomplexusod akkor lenne, ha 40-45 éves férfiak tetszenének.

Gerontofil pedig akkor lennél ha a 60 évesekre, ill. az úgy kinézőkre buknál.

Sajnos ilyen is van akik a vénemberekhez vonzódnak, ismertem is egy ilyen lányt, meg is szakítottam vele minden kapcsolatot.

2012. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Most is kicsi vagy :P :) "

hát már nem nagyon :D


de olyanok tetszenek mind david boreanaz vagy solti ádám, ian somerhalder, paul wesley (vámpírnaplókXD) ebben több a korkülönbség a fentit csak példának írtam. az orvosom is tetszik (felnőttorvos férfi) meg a biosztanárom :D

2012. aug. 12. 12:12
 7/13 A kérdező kommentje:
ők 40 vagy már felett vannak. köszi a válaszokat
2012. aug. 12. 12:13
 8/13 anonim ***** válasza:

jó, igazad van, nagylány vagy...bár nekem innen nézve kicsinek tűnik az is, akkor nekem se úgy tűnt...:D

lepontozást kösz a sok pszichopatának, vicces amúg, hogy élitek ki idegességeteket, ha egy nem tetsző választ láttok ;)

2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt apakomplexusom, nem ismertem apámat, de az nem 4-5 évnél kezdődik. Én 14-15 éves voltam mikor a felnőtt 30 éves vagy afölötti érett férfiak kellettek, persze elméleti síkon maradt az egész, csak az agyam ezt nagy keserű szenvedő szerelmeknek élte meg. Ki lehet nőni, most 23 évesen 23 éves párom van, sikerült saját magam felismernem és legyőznöm ezt, főleg, hogy azóta apumat is megismertem, megtudtam az igazságokat és azóta jó a kapcsolatunk. Viszont nem ez segített az apakomplexus legyőzésében, mert a párommal apum megismerése előtt 2 évvel jöttem össze.
2012. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az hogy tetszik még nem betegség főleg, hogy egyszerre több is. Dúlnak benned a hormonok és az érettek tetszenek, kamasz vagy, akkor lenne betegség ha átsírt éjszakáid vagy sanyargató érzéseid lennének, mert nem kaphatod meg azt az embert akivel te le akarod élni az életed...
2012. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!