Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem teljesen erkölcstele...

A nővérem teljesen erkölcstelen lett. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kezdődtek a problémák, amikor is elkezdett pasizni akkor még visszafogottan, de azóta már teljesen elfajultak a módszerei. Pl. a férfiismerőseinek rendszeresen félreérthetetlen ajánlatokat tesz, akik többségben élnek is a lehetőséggel. A fél év alatt minimum 40 partnere volt és ez a szám egyre csak bővül. Mára odáig fajultak a dolgok, hogy akár naponta 2-3 pasit is felvisz a szobájába és képtelen leállni. nem tudom hogyan segíthetnék neki!!
2012. aug. 12. 19:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nekem beszámol a kalandjairól, és engem is mindig bíztat, hogy szedjek fel pasikat
2012. aug. 12. 19:47
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Én már régen szóltam volna a szülőknek, már az első pasinál. Mégis mire vársz?

Ennyi pasitól már biztos összeszedett valami jó kis nemibetegséget a szajha...

2012. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

"nekem beszámol a kalandjairól, és engem is mindig bíztat, hogy szedjek fel pasikat"


mi van, ha csak téged szédít és a fele sem igaz. láttál hozzá fellmenni pasikat vagy csak az elmeséléseiből tudod? azért napi 2-3 pasit nehéz titkolni egy 17 éves lánynak, aki a szüleivel együtt lakik


ezzel együtt nem elképzelhetetlen. ha tényleg így van, mindenképp szólj a szüleidnek! lehetőleg segíts nekik bizonyítékot kapniuk, h el is higgyék, különben nem tudnak segíteni rajta, te meg hazugnak tűnsz a végén.

2012. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi a korkülönbség köztetek?Esetleg intézd úgy,hogy ha látaad hogy ismét van nála valaki,akkor szólj valamelyik szülődnek hogy menjen be a szobájába.:)
2012. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Add meg a számát / e-mail-címét / facebook elérhetőségét : )
2012. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Semmit,már túl késő.A f*sz az olyan neki mint másnak a levegő.Ha van f*szelvonó kúra akkor talán azt megpróbálhatja
2012. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!