Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az ember lehetett pedofil?...

Ez az ember lehetett pedofil? Van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Ahol történt 88 km-re van a lakásunktól.

Mentünk a pszichiátriai klinika mellet (egyébként mi máshova mentünk) és egy férfi akinek elég fura nézése van, (jól mondván mint aki most szökött ki a pszichiátriáról)megkérdezte tőlem (az anyukám persze mellettem volt)hogy hogy hívnak. de semmi egyéb semmi köszönés ő sem mutatkozott be. Én meg hirtelen nem tudtam mit tegyek és válaszoltam. Anyukám sem tudott megszólalni, olyan gyorsan történt minden. Aztán azt mondta "nem kell minden jött-mentnek megmondani a nevemet. Ez az ember akár pedofil is lehetett volna".

Nem hiszem hogy valamilyen felmérést tartott volna.

Ti mit gondoltok?

12/F


2009. júl. 21. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak aranyos vagy és megkérdezte a neved.

Idős emberek is nagyon sokszor így elegyednek szóba a gyerekekkel, nem kell rögtön a legrosszabra gondolni.

Soha nem lehet persze tudni, kiben mi lakozik, de a pedofilt elsősorban nem a neved érdekli,plánt ha anyukád ott áll melletted.

2009. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 88 km-re lakik tőletek, akkor nem hiszem, hogy túl sok félni valód lenne. Amúgy pedig igaza van Anyukádnak, idegenekkel jobb nem szóba állni. Pláne ha úgy néznek ki, mint akik most szabadultak...
2009. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

engem rendszeresen letámadnak a pedonak kinézők..:D

és kérdezik a nevem meg a korom..:D

sőt egy a multkor követett..szerencse hogy haverom elémjött és elküldte a halálfa.szára:D

amugy ha nagyon "követelőzik"..akkor megmondod h Bélának hívnak és mész tovább:D

2009. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem folyton megtalálnak a pedofilok, komolyan már azt hiszem csak ilyen létezik, vagy én vonzom őket fiú létemre...nem tudom. Azért elég gáz. Nem kell szóba állni idegenekkel bármit is akar. Lehet hogy nem volt semmi hátsó szándéka, de ezt ennyiből nem lehet megtudni.

16F

2009. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő tényleg pszichiátriai ápolt lehetett (írtad, hogy ott mentetek el), és valszeg azon agyalt mostanában már napok óta, hogy az emberek vajon tényleg megmondanák-e a nevüket, ha megkérdeznék, miközben azt sem tudják az illetőről, hogy nem pedofil-e. És kipróbálta, gondolom, nem csak veled. Nem gondolom, hogy pedofil lett volna, szerintem csak az emberi viselkedés érdekelte.
2009. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárki/bármi lehetett, édesanyád inkább attól ijedhetett meg, hogy ha egyedül vagy, akkor is szóba elegyednél vadidegenekkel. Legyél óvatosabb, még akkor is, ha nem néz furcsán az "illető". :)
2009. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!