Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyedül vannak vagy...

Akik egyedül vannak vagy kevés barátjuk van! Ti, hogy boldogultok a nagyvilágban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 20:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
nagyon egyszerűen, ahhoz hogy boldogulj nem kell társaság. De mire gondolsz konkrétan?
2012. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló (volt) a helyzet. Én elkezdtem küzdő sportra járni, ahova rajtam kívül még ugye sokan járnak. Hetente 2x3 órát velük vagyok, egy idő után elég sok baráság alakult ki, ami valószínűleg annak köszönhető, hogy folyamatosan találkozunk, és hasonló az érdeklődési körünk.

Most pedig kijöttem külföldre, mondván mindegy, hogy hol ülök egyedül, ha olyan van, és később, ha végzek a sulival sem fog rosszul mutatni az, hogy külföldön éltem fél évet-évet.

21L

2012. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én tök egyedül vagyok, barátaim nem igazán vannak, egyet kivéve, akivel ritkán találkozom, és nincsenek is mély, tartalmas beszélgetések igazán, és én szenvedek, én nem bírom így, de muszáj, mert ez van... A nagyvilágban pedig egy csődtömeg vagyok.
2012. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Akinek nincsenek barátai, mivel magyarázza ezt? Tényleg érdekelne, hogy miért alakult így.
2012. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
én Szoc.fóbiás vagyok asszem, legalábbis mostanában olvastam róla véletlenül, és teljesen magamra ismertem.
2012. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek komolyabb barátságaim, egyrészt a költözés miatt megszakadtak a gyermekkori barátságaim, aztán családom lett, gyermeknevelés mellett nem tudtam a saját baráti körömmel találkozni.Aztán válás, akkor a férjem felőli barátok is lekoptak.Jöttek a melóhelyek, de ott nem lehet barátkozni, mert mindenki vetélytárs.Idősebb korban amúgy is valahogy nehezebb...Az igazi barátságok gyerekkorban köttetnek.

Alapvetően meglennék egyedül is, de sok gondom van és mivel nincs kivel megbeszélni, nincs kikkel kikapcsolódni, sokat kattogok a saját problémáimon, sokszor azt veszem észre, hogy reggeltől éjszakáig ugyan azon a témán jár az agyam.Ha lennének barátaim, programjaim, erre nem lenne időm és az jó lenne, mert így meghülyülök!

2012. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim, és azt hiszem részben az én hibámból. Egyszerűen tartok az emberektől, és nagyon bizalmatlan vagyok, mivel gyerekkoromban nagyon barátkozós típus voltam és sorra vágtak át/beszéltek ki az emberek. Szóval a személyiségem úgy fejlődött, hogy mára már nem bízok senkiben. Voltak mostanság is barátaim, akik keresnek, de érzem rajtuk azt az igazi rosszindulatot, hogy várják szinte mikor bukok el, vagy örülnek ha bánatom van stb. :/ Biztos vannak kivételek, de én ilyen emberekkel kerültem össze. Úgyhogy magam döntöttem el, hogy nem akarok barátokat, nem akarok társaságot, és a saját fejlődésemre törekszem (ha bánatom van megtartom magamnak, ha örömöm úgyszintén.. célokat tűzök ki magam elé, azokra törekszem). Aztán ha közelembe kerül egy rendes ember, biztos megérzem hogy benne bízhatok, és elérheti hogy újra tudjak bízni.
2012. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát kegyetlen világ a mai,az biztos. De nézzük mindig a dolgok pozitív oldalát.
2012. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Így van, csak pozitívan :) Amúgy szerintem egy olyat simán lehetne csinálni, hogy e-mailba vagy facebookon felvenni egymással a kapcsolatot, és legalább addig nem lennénk egyedül ameddig beszélgetünk :)
2012. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nincs senkim, mert utálom magam. Amúgy délelőtt kikecmergek nagy nehezen az ágyból, bambulok egy kicsit a gép előtt, aztán elvonszolom magam a piacra, onnan meg megyek a munkahelyre, ahol tök egyedül dolgozom 8 órát, aztán hazavonszolom magam, és lefekszem.
2012. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!