Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves koromba szeretnék...

19 éves koromba szeretnék kimenni édesapámhoz nagy Britanniába dolgozni, és nevelőapám és édesanyám azt mondják, hogy nem engednek majd ki. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha 19 éves leszek, akkor van valami törvény arról, hogy itthon tudnak tartani? Különben édesapámmal most se engednek találkozni. 14 éves fiú vagyok, és én ezt már kiszámítottam hogy mikor akarok kimenni, mikor végzek a sulival stb.

2012. aug. 13. 11:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönjük :)
2012. aug. 13. 12:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

na, ez tök jó, h vannak komoly terveid, tanulsz egy jó szakmát! :D

18 után oda mész, ahova jól esik, max anyád kitalálja mérgében, h ha apádnál akarsz élni, akkor vissza se menj hozzájuk. még ha össze is vesztek emiatt, pár év múlva megenyhül, mert hiányozni fogsz neki.

inkább győzd meg arról, h milyen jó lesz neked ott kint, biztos munka, megélhetés, jobb környezet, nyelvtanulás.

2012. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Anyukádék mivel indokolják, hogy "nem engednek"?

Mert esetleg lehet valami a háttérben, amiröl te nem tudsz.


De ha csak féltékenység, akkor készülj a nyelvvel is meg a szakmával is, és ha nagykorú lettél, akkor mehetsz.

2012. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem félnek, hogy lezuhan a repülő, vagy ilyesmi, például télen se biciklizhetek, mert csúszik az út, és akkor 'becsúszok az autó alá', meg hasonló, emiatt alig engednek el valahova.
2012. aug. 13. 13:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Jogilag mindenképpen mehetsz. A most még hátralévő 4 év alatt nagyon sokat fogsz még fejlődni. Ezerszer átgondolhatod a dolgot. Addig meg tanulj szorgalmasan.
2012. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 B. Kati válasza:
Hát elteltek az évek. Készülsz elmenni, vagy netán már el is mentél? Vagy itthon maradsz?
2017. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Így van, telnek az évek és igen, azóta sokminden változott. Még nem jutottam ki 2 hétnél többre, de lesz ez még több is. Köszönöm a sok választ, hogy reményt adtatok
2017. febr. 12. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!