Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső szemmel nézve hülyít...

Külső szemmel nézve hülyít szerintetek?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen rögtön az első napot végig udvarolta az egyik munkatársam (Nem a főnököm). (Bókolt, kávét hozott nekem, egész nap a sarkamban volt, feltűnően kereste a társaságomat és a közelségemet, többször is megérintett, hozzámért). Nem hülye gyerek, túl van a 30-on, majd felajánlotta hogy hazavisz (Saját munkaidejében, mert ő később végez). Nemet mondtam neki és eltűnt kb 5 percre majd elindultam gyalog haza, és félúton utolért engem kocsival és hazavitt. Munkatársainknak beszélt rólam sokat de megtudtam, hogy van barátnője.

Nyilván csak ő tudhatja hogy mit akar, de nektek mi a véleményetek külső szemmel?

24 / L

Se csókot, se semmi mást nem kezdeményezett.


2012. aug. 13. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
passz, de én rákérdeznék, úgy kőkeményen..Ha akar valamit, hűtlen, nem éri meg, ha nem, akkor minek?(persze, jó kollégának, de érted)
2012. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyít, hanem próbálkozik. Valszeg minden nőre rámászik. Nem feltűnő, hogy ilyen gyorsan tette, hiszen nem is ismer. Ne dőlj be. Pláne meg foglalt. pf. Meg amúgy se az ilyennek.
2012. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kókler, a gondolataimban sem merülne fel, hogy egy ilyennel járjak.
2012. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Friss husi vagy a számára.

Mivel van barátnője szerintem csak hülyít. Ne foglalkozz vele.

Amúgy tetszik a pasi?

2012. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Félre akar kúrni ennyi
2012. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak kúrni akar egy kicsit a barátnője mellett, mert te friss punci vagy, a csaját meg már unja. Kábé ennyit jelentesz neki. Minden munkahelyen, ahol voltam így szálltak rá friss húsra. Semmilyen kapcsolatot nem ajánlanék vele, ugyanis aki amellett, hogy barátnője van ennyire rászáll egy csajra, az szärba se néz se téged, se a barátnőjét. Utolsó féreg, még ha komolyat akarna, akkor se érne meg egy percet se. Aki foglaltan így képes viselkedni, az bármilyen aljasságra képes.
2012. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy biztos tetszik a kérdezőnek, mivel egyrészt a kérdező még reménykedett, azért volt fontos neki, hogy külső szemlélők szerint hülyíti-e vagy veheti-e komolyan. Másrészt meg a barátnő melletti csajozgatást csak helyes pasi teheti meg, az meg általában tetszik a nőknek. Vagyis a kérdezőnek is valószínűleg tetszik.

De kérdező, mi figyelmeztettünk, innentől ha hagyod magad átvágni, te tehetsz róla.

2012. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hülyit,hanem meg akar d.gni.


Nálunk is van ilyen,felesége van,gyereke,de bármit megdugna ami mozog.

Szépfiú,van szövege,elég sokan hagyják is magukat.


Ne menj bele a dologba,ne hagyd h hazavigyen,a munkádat teszed kockára.

2012. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!