Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam ezt helyre?

Hogyan hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy eléggé összevesztem az egyik ismerősömmel.6 éve ismerem őt és a családját.Van egy 7 éves lánya,meg egy 34 éves férje,aki kint dolgozik Írországba és most van kint utoljára.Jön haza szeptemberben.Az ismerősöm 30 éves nő.16 éves vagyok és lány.Szóval ezzel a nővel egész jól elvagyunk régóta.10 éves voltam,mikor megismerkedtem vele.Anya mutatott be neki.Eleinte a kislányhoz mentem,hogy vigyázok rá.Aztán utána az anyuka is elbeszélgetett velem és megismertük egymást.Volt 1 év szünet,mivel az egyik barátnőjének a lánya jobbnak és kedvesebbnek bizonyult,mint én.Az a lány tőlem 1 évvel fiatalabb és többet aludhattak ott a kistestvérével,mint én.Ők csak úgy is ott aludhattak,én természetesen csak akkor,amikor szükség volt rám vagy akkor,amikor éppen rendbe rakták a szüleim a szobámat.Na nem is ezek a dolgok a mérvadóak.Hanem az,hogy az egy év után odajött egy tál sütivel,hogy ő újra felakarja venni a kapcsolatot.Át is járkáltam,ő is hozzánk,mentünk együtt mindenhova.A múltkor zumbára vittük a kiscsajt,aztán problémám akadt..a probléma a következő volt 2 hete ezen a bizonyos zumbán:a zumba előtt is bunkódkodott pár héttel,meg a zumbán is,meg a zumba után egészen a mai napig si bunkóskodott velem.Nem mondta meg,hogy mi a baja,többször is rákérdeztem.Aztán ma betelt nálam a pohár,hazajöttem,összepakoltam amiket így vett nekem.Visszamentem,kérdezte mi a bajom,elmondtam,hogy nem akarom elmondani.Kiszedte belőlem újra azt,amit múltkor elmondtam,aztán ő váltig állította,hogy ő nem bunkózott.Átjött anya,hát nem sikerült a könnyeimet elfojtani,megkérdezte anya,hogy mi a baj.Elpróbáltam nekik mondani,hogy bunkózott a nő,és a ő ugye közben mindent hallott..szóval nem a háta mögött beszéltem ki és nem is szándékoztam.Sírva jöttem haza anyámmal együtt.Írtam neki fészbukon,nem érdekelte,nem írt vissza.Felnőtt nő létére eléggé furcsa hozzáállása van az élethez..elég makacs nő.:/


De helyre szeretném hozni a kapcsolatot.Mégis mit tudok tenni ennek érdekében?



16/L


2012. aug. 14. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Most... Így... Dafuq??
2012. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Bocs,de én 30évesen nem barátkozok 16évesekkel,nem is értem mit vártál ettől az egésztől.Ha nem érdekli mi van veled,felesleges kepesztened,mert nem kíváncsi rád.Barátkozz mással.
2012. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt nem kritizálni kell!Segíteni lehet.

Az,hogy te ezt vagy azt nem csinálnád,az nem jelenti azt,hogy más ne csinálhatná.Azt vártam ettől az egésztől,ami 5 éven keresztül tökéletesen működött:bizalom,barátság.

2012. aug. 14. 01:34
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hőzönghetsz,de a tény,az tény.Vagy felfogod,vagy nem.
2012. aug. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hőzöngök egy haszontalan válasz miatt.:)
2012. aug. 14. 01:41
 6/10 anonim válasza:
63%
Igazából az egy nagyon hasznos válasz.
2012. aug. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hasznos válasz volt!

Gondolkozz!

1. A nő bunkózott veled.

2. Nem is próbálta megbeszélni az egészet.

3. MEGSÉRTŐDÖTT!

4. Most meg le se sz@r téged.

Minek túráztatnád magad? Majd ha meggondolja magát, nyilván rád ír. A problémádat meg már úgy is tudja. Arra gondoltál már, hogy esetleg anyádék intézték el, hogy hagyjon téged békén? ;I

Ne foglalkozz vele többet, amíg nem kezdeményez.

2012. aug. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyámék?Nem tudom..lehetséges ilyen is.:S
2012. aug. 14. 19:19
 9/10 A kérdező kommentje:

Délután mielőtt elindultunk volna táskát venni anyával,odamentem bocsánatot kérni.Hát ugye nem bocsájtott meg,meg is értem,de ma este ez volt a beszélgetésünk(az ékezet nélkülieket írta ő):

Én:

amúgy te anyámmal összebeszéltél? vagy mi történt?

Ő:

mert

Én:

mert dumáltunk a témáról és azt mondja h hagyjalak békén

amiben persze igaza van meg minden

nem is akarlak én már basztatni

Ő:

hat latod ezt is elszurtad,csak sikerult bevaltanod a fenyegetesed j. szetvalasztasz anyudtol

nem baj am sokat tanultam

Én:

én is

Ő:

orulok

a semmibol sikerult elefantot csinalnod

Én:

neked is két hétig. [:)]

jó titkolózást:)

2012. aug. 14. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
az előző kommentelő vagyok. akkor ez alapján mostmár tényleg zárd le az egészet, nem érdemes foglalkoznod vele... majd csak akkor aggódj miatta, ha a jövőben bekavar ;D addig is tojd le!! :D
2012. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!