Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem tudja elviselni....

Anyu nem tudja elviselni. Hogyan tudnám elfogadtatni vele?

Figyelt kérdés
Van egy "barátom" akiről szüleim csak azt tudják h jó haverom, de anyám egyáltalán nem tudja elfogadni. Egyszerűen ki nem alhatja. Ha eljön hozzánk teljesen kikattan, beszólogat és már szinte kiabál. A baj hogy ezt előtte rendezi. Mi nagyon jól elvagyunk és nagyon fontos nekem, csak éppen irtó ciki h anyám ezt műveli előtte és nagyon rosszul esik. Ha úgy alakulna hogy nyilvánosan is össze jönnék akkor mégis mit tudna tenni? Milyen módon tudnám lenyugtatni anyám és elfogadtatni vele a helyzetet, elvégre nagykorú vagyok és egy szimpla kapcsolatba mi-féle bele szólása van?
2012. aug. 15. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ülj le anyáddal beszélgetni, de próbáld a "mi köze hozzá" hozzáállás helyett azt kommunikálni, hogy számít és fontos neked a véleménye. Úgyis tudja ő is, hogy max utálatoskodni tud, de nem sokat tehet az ellen, ha neked ő kell. Esetleg pedzegesd meg, hogy ugye nem akar elmarni a háztól??? és hallgasd meg őt is, mert lehet, hogy igaza van, vagy legalábbis pár dologban nem sokat téved-mégiscsak többet látott már a világból, mint te.
2012. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi a probléma a sráccal? mit mond anyud, mi nem tetszik neki, miért csinálja ezt?

ha nem is mondja meg, tipped csak van


így nehéz bmit mondani

2012. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én sem tudom sajnos.hiába kérdezem.. csak nem akar rosszat.. pedig semmi gáz nincs vele. de ha mégis .. a saját hibáiból tanul az ember.. és h tilt így csak rosszabb lesz. :(
2012. aug. 15. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

probálj az anyukádal beszélgetni amikkor olyan a hangulat a légkör kettötök között.

Nem tartom kizártnak a multnak van valami köze ahoz amiért nem tudja elfogadni.Lehet a szülök között volt anno valami.

2012. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én nem gondolnám,lehet h maga a stílusa és h látja h milyen jól elvagyunk. de az is lehet h az a baja h az exem egyik barátja. áááh már gőzöm sincs csak kiakaszt teljesen.
2012. aug. 15. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21
2012. aug. 16. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:D

Na nemár anyád mondja meg neked 21 évesen, hogy ki legyena pasid. Ha nem alkoholista, drogos akkor nem nagyon lehetne kifogása. Már felnőtt vagy. Ülj le vele megbeszélni, hogy felnőtt nő vagy és szeretitek egymást.

2012. aug. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó "beszélgetésünk" ha ideteszi a lábát velem együtt zavarja el a háztól... mondhatom gyönyörű.. mehetek el itthonról ne is lásson többet.. szimpla un szimpátia miatt..:(
2012. aug. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!