Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, a ti tapasztalatotokra...

Fiúk, a ti tapasztalatotokra lennék kíváncsi nagyon! Akivel megesett leírná a gondolatmenetét?

Figyelt kérdés

Csak egy élethelyzetről lenne szó, légyszi csak a kérdésre válaszoljatok, nagyon fontos lenne és nyilván csak az, akivel meg is esett vagy felőlem egyéb ötletek is jöhetnek!


Van barátnőtök. Mégis egy lány bejelöl titeket FB-on, akit nem is ismertek, de visszajelölitek... Ezt a környezetemben majdnem minden fiú így csinálja, hiába van barátnője. Miért? Akartok is mindjárt valamit attól az ISMERETLEN lánytól? Nyilván nem csak díszeleg az ismerőslistátokon, hanem kommunikáltok is vele.


Igen, lehet gyerekes vagyok, de valóban érdekel, mi játszódik le az agyatokban ilyenkor. Pláne, ha a bejelölt lány igen csinos is.


2012. aug. 16. 10:19
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
Volt már ilyen, azt sem tudtam ki az. Akkoriban számított, hogy hány ismerősöm van iwiw-en, és mondjuk ki, nem mutatott rosszul. Ennyi és nem több.
2012. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért mert érdekli őket ki ez a szépség. Amennyiben jól néz ki és a lány még rájuk is ír persze, hogy mindenki meg akarja dugni, tisztelet a kivételnek...
2012. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Ha jó pasi, én is visszajelölöm, ha vmi otromba , akinek látszik, hogy van beütése, akkor azonnal tiltom.

Volt akit véletlenül jelöltem be telóról, és visszaigazolt, szerintem arra gondolt, hogy biztos ismer, mert volt sok közös ismerős. De nem beszéltünk azóta sem.

2012. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem most a pasim csinálja ezt, de gondolom le lehetett venni az írottakból...-.-" Ha megemlítem neki, ki akad tutira, nem tudom, hogy kezeljem ezt, de elveszíteni nem akarom, mégsem fogom hagyni, hogy hülyét csináljon belőlem.
2012. aug. 16. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Facebookon, nem véletlenül. Nekem soha nem volt az ismerősöm az, akit életemben nem láttam. Mostanában nagy divat lett ez a közösségi oldal, értelmét viszont nem látom. Ha ennyire zavar téged, akkor mond el a barátodnak. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2012. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Ha megemlítem neki, ki akad tutira"


Akkor megy vigyázz, támadás a legjobb, ha nem takargatna semmit, nem így reagálna, de fél, és ezert ingerült.

Aztán, megértem, hogy nem akarod elveszíteni, de TAPASZTALAT, nem egy esetből, hogy nem jó egy pasi mellett szenvedni, akkor inkább jobb, ha elveszítem, de ne cisnáljon ki ilyenekkel és vegye el az önbizalmam.

Jobb, ha én küldöm el, minthogy ő, és ha normális és nekem való akkor újra megkeres, ha nem, akkor meg meg se érdemelt, akkor csak foglalkozzon ezekkel az idióta nőkkel. Csak azért megtartani, hogy szenvedj ilyenektől, de vleed legyen, semmi értelme. Mondjuk nekem olyan pasi nem is kellene, aki kiakad és csúnyán beszél velem, mert ilyenkor kb. elsírnám magam, és csak bántana, és tudom, hogy van olyan, aki nem ilyen, mégis szeretni tudom.

Fiatal lehetsz, amúgy, de majd pár év múlva belátod, hogy így működik.

2012. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,de tudok válaszolni,fiúkkal,férfiakkal dolgozom együtt.

Párom ismeretlent nem jelölget vissza,minden csinosabb csajt tudom honnan ismer,nem fb függő (szerencsére).

Viszont akikkel együtt dolgozom,elég sokat nem érdekel hogy otthon a csinos feleség,esetleg már gyerek is van,fb,régen iwiw,és keressünk csinos csajokat,hátha...

aztán 90% mégse jut tovább a beszélgetésnél,mert megszólal benne a kis hang,hogy ne légy köcsög.

A 10% pedig megdug mindenkit aki hagyja magát,aztán van mivel dicsekedni a többi szájhősnek.

2012. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznosak a válaszok.:) Igen, fiatal, 23 éves, csak már évek óta együtt vagyunk, de ha esetleg vége lenne, a következtetést levontam és már az elején lelépek, ha hasonlót tapasztalok, az biztos. De tőle nem tudok még elválni, bár már nagyon kezd az agyam ébredezni, kezd elegem lenni, mert úgy érzem már nagyon kivagyok.:( Nem ez az első eset, szakítottunk is, de persze kibékültem vele. De többet már nem akarok szenvedni, mert én is tudom, hogy lehet máshogy is... Amúgy jöhetnek még a kérdésre válaszok.
2012. aug. 16. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Férjem sose jelöl senkit vissza akit nem ismer személyesen, legyen akármilyen jó csaj... magam is így szoktam, csomószor jelölgetnek valamilyen arabok meg egyéb barnabőrű külföldiek, hát csuklóból törlöm :D Úgyhogy nem mindenki olyan mint a "legtöbb pasi"! :)

Amúgy meg ha csak jó csajokat meg pasikat akarnánk nézegetni akkor se kell ezeket visszajelölgetni hogy a párunk kiakadjon, hanem neten lehet csorgatni a nyálad mindenféle képre mindenféle nyom nélkül, ha mindenáron ez a cél :)

2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez kicsit vicces. Komolyan ettől ijedsz meg? Nem jelent semmit. Lány bejelöl egy fiút, visszaigazolnak neki, ennyi a történet. Ha a csaj ráír, normálisabb pasi udvariasan közli, hogy foglalt, és kész.
2012. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!