Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elbizonytalanodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elbizonytalanodtam. Fiúk, lányok szükségem van a tanácsotokra, tapasztalatotokra. Mit tegyek? Van esélyem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan egyszerű a dolog mint gondoltam. Alap story van egy srác volt nője darabokra törte a szívét. Egyedül él és nagyon nagyon befordul. 6 hónapja nem is találkozott lánnyal randi szinten. Na hát jöttem én.Ő keresett meg stb. 1.randi nagyon jó volt.. utána nem keresett kicsit erőltettem h találkozzunk de az utolsó percbe lemondta. Akkor elküldtem melegebb égtájra és elmagyaráztam kivel szórakozzon. Rá 2 napra rám ír h ha van kedvem mennyek át beszélgetni. Átmentem épp ott volt anyukája is és bemutatott neki. Utána pedig 5 órán keresztül beszélgettünk. Egy erős pasiról van szó aki magába folytja a dolgokat. És ahogy beszélgettünk bizony néha elcsuklott a hangja. Elég bizalmas dolgokat beszéltünk meg. És azt mondta hogy ez tőle hatalmas lépés, hogy megmutatta a lakását, elhívott oda. Volt nője óta senkit nem engedett be. Soha nem ült mellém csak velem szemben és volt h fél órát is elnézett és csak mosolygott. Mikor megkérdeztem h ez mi azt mondta h majd leírja de félős ezért nem meri elmondani. De jó dolog. Pozitív energiát hoztam a házba ezt mondta... Volt h beszéltünk és egyszerre vágtuk rá ugyanazt a dolgot. Eskü már kicsit félelmetes is volt. Viszont mára megint eltűnt, nem keres és az ígért üzenetet sem kaptam meg. Nem értem... Ennyire tartana egy új kapcsolattól? Nem hiszem hogy a testiségre megy mert semmi olyan jelet nem adott... Ötlet? Nyomuljak jobban? Vagy hagyjam még ő keres? Szerintetek ebből lesz valami? Felkeltettem az érdeklődését? Ő 25 én 21.
2012. jún. 22. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
eggyertelmuen felkeltetted az erdeklodeset. en adnek neki egy kis idot! engedd el ot. irj egy kedves uzenetet hogy jol erezted magad vele es koszonod. aztan annyi. engedd el. ha visszajon erted jo, ha nem akkor ez van.
2012. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj még neki egy kis időt, de ha pár nap múlva sem válaszol, azért óvatosan próbálj meg rákérdezni telefonon/üzenetben, h mi a gond, mondja el nyugodtan, h ha még egy kis időre van szüksége... Semmiképp ne nyomulj rá erősen, de ne is hagyd el! Látszik, h rettenetesen fél valamitől, gondolom az előző csalódás miatt...
2012. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis lépésekben haladj, még nem heverte ki tejesen az előzőt, fél attól, ha megismered, akkor te is elhagynád. Legyél tapintatos, ne sajnálgasd, kezeld csak barátként, majd idővel oldódik egy kicsit.
2012. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!