Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy valóban szerelmes férfi...

Egy valóban szerelmes férfi megcsalná a párját szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem az a véleményem hogy ha szerelmes egy férfi vagy akár egy nő, akkor eszébe sem jutna mással lenni.
2012. aug. 16. 11:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Sztem sem csalná meg. Ha tényleg igazán szereti akkor nem. Mert akkor nem is gondol másra úgy, meg tudná h ezzel mekkora fájdalmat okoz a kedvesének és azt sem akarná
2012. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg szerelmes,akkor kizárt!!!
2012. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
nem. Valóban: eszébe sem jutna!
2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Ha tényleg szerelmes akkor nem is udvarolna másnak, tenné a szépet neki és "fogdosna" más nőt, nem vonzódna máshoz?
2012. aug. 16. 12:06
 5/46 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem tudná megtenni, ha tényleg szerelmes lenne a másikba.
2012. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem tenne amit felsorolnál. Megnézni megnézne más nőket, de az még nem azt jelenti h nem szereti a párját. Hűséget fogad nem vakságot :D De ha már udvarol meg tapiz mást akkor se nem szerweti se nem tiszteli a párját
2012. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A szerelem pont azért szerelem, mert olyankor észre sem vesz az ember mást.
2012. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

Ha igazán, tiszta szívünkből szeretünk egy nőt vagy férfit akkor nem szabadna megcsalni a másikat.

Nő vagyok, tiszta szívemből szeretem a párom, eszembe sem jutna megcsalni őt. És ismerem annyira a páromat, hogy 100% megbízzak benne és az érzéseiben!

2012. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek az előttem hozzászólókkal.

Ám nekem pont egy olyan pasi jutott egyszer, aki őrülten szerelmes volt belém (rengeteg jelét adta, sokszor tett meg nagy dolgokat értem, mindenkinek bemutatott, tervezgettünk stb) és mikor még tökéletesen harmonikus volt a kapcsolatunk, egyszer csak megcsalt.

Innentől kezdett el romlani a kapcsolatunk, de persze én mindent már csak utólag tudtam meg.

Szóval van ilyen típus is, bár ez valóban egy ritka féregfaj.

2012. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Biztosan nem!
2012. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!