Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek egy fiú hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy fiú hogyan tudja bebizonyítani, hogy valóban szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 14:55
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
39%
attól függ. együtt jártok, vagy még csak ismerkedtek?
2011. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy...ha szerelmes vagy, azt nem kell bizonygatni, azt ki kell muatatni...minel jobban bizonygatni akarod, s foleg ha ezt szoban teszed, annal jobban hiteted el a partnereddel, hogy csak meggyozni akarod arrol, hogy szereted pedig ez nem igy van.
2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem bőven elég, ha minden körítés nélkül annyit mond, ha szeret és iszonyatosan erősen megölel, magához szorít. Lehet naiv vagyok, de én elhiszem...

Napietus, juppi megint jön a baromságaival jeee....

2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
együtt jártunk , aztán szétmentünk , viszont nem tudom elfelejteni , és beakarom bizonyítani neki ,hogy szeretem.
2011. okt. 18. 15:00
 5/12 napietus ***** válasza:
45%

najó, akkor kifejtem, mert látom egyesek iq-ja a bányászbéka p*csája alatt 10 emelettel található...


szóval amikor ismerkedési fázis van, akkor ez egyértelműen látszik. ha nem látszik, akkor nincs is mit bizonygatni.


ha már van kapcsolat, akkor meg tettekkel lehet bizonyítani. akire számíthatok az nagy eséllyel szeret, akkor is, ha nem annyira tudja kimutatni.

2011. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
miért mentetek szét?
2011. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mert nemtudok locsifecsizni minden hülyeségröl :/ , azaz csendes típusú vagyok
2011. okt. 18. 15:04
 8/12 napietus ***** válasza:
hát nézd, ezek szerint nem illetek össze, mert neki olyan kéne, akivel tud fecsegni. szóval mindegy, hogy szereted-e, annak már lőttek. annyit meg nem ér, hogy emiatt megváltozz.
2011. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy, h jól néz ki, jobban mint a lány új kiszemeltje.
2011. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszél Napietus. Am meg, nem tudom kinek van a hol a milye, de ez vicc amit ír.

Figyi, nekem is most ért véget egy "kapcsolatom", azért írom idézőjelben, mert ismerkedés fázisán már túl voltunk, de még nem alkottunk egy párt... A fiú nem volt vmi beszédes típus, nekem meg csak dől a szó a számon, de mihelyst észreveszem, h ő csendes azt gondolom, h vmi baj van. Pontosan ez történt és felhánytorgattam neki, h miért ilyen meg olyan. Hülye voltam... azóta nem keres, pedig hiányzik rettenetesen.

Ha tudná, h mennyire... De elrontottam. Ezért írom neked, h ne higyj Napietus baromságainak, küzdj azért akit szeretsz ez a fontos.

2011. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!