Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy valóban szeretek e valakit? Te honnan tudod hogy szerelmes vagy igazán?

Figyelt kérdés

Nem tudok két srác közül választani. Mindkettő rendes,figyelmes velem, egyik jobban mint a másik. Elmondásuk alapján mindketten belém vannak esve teljesen. Tudnak egymásról, de csak úgy, h mint haverok,barátok nekem, de annál azért jóval többek... De én nem tudom melyiket szeretem jobban, mert 1x az egyikkel jobb ha vele vagyok, másszor a másikkal...


Az 1.vel jobban tudok poénkodni, bulizni, beszélgetni is kötetlenül, bármikor, bármiből(!) és sokkal rugalmasabb is.

Míg a 2.kal jobban lehet pihenni,relaxálni, valahol sokkal biztosabb hátteret ad, de nem rugalmas, társaságba nem járós, inkább elvan egyedül.


Mindkettőt évek óta ismerem már, ezért még nehezebb... :((

Mégis honnan tudom h melyiket szeretem jobban?? Kivel jöjjek össze? Egyiket sem akarom megbántani, főleg hogy mindig is jóban voltunk... :(


u.i: Nálam a szerelem nem egy hirtelen csapással jön, bennem mindig is lassan alakult ki, de most h 1x-re 2vel, nemtudom merre szakadjak,melyiket is szeretem,hogy válasszak...


Hogy tudom eldönteni mégis melyiket szeretem??? :( Te hogy döntenél??


2012. febr. 28. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha egyik sem fogott meg annyira h a másikat elfeledtesse, akkor egyiket se!
2012. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

hát én este mikor verem a jancsit,mindig megnézem melyikre áll jobban:)

17/F

hallgass a szívedre!

2012. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Amelyik jobb az ágyban. Egyértelmű.
2012. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te milyen személyiség vagy?
2012. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szereted jobban, aki mindig hiányzik, akin mindig a fejed jár, akinél a legapróbb dologra is odafigyelsz, hogy az megfeleljen neki, akinél már csak azt is várod, hogy a szemébe nézhess, nem pedig azt, hogy akkor bulizzatok egy jót együtt. remélem tudtam segíteni :)
2012. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hidd el,azt érezni fogod! :) 15/F
2012. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már tudom... :) köszi mindenkinek! :))
2012. márc. 22. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik fiú lett az? Remélem a második.
2012. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!