Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa túlzott kedvesség egy...

Furcsa túlzott kedvesség egy haverokkal sörözős este után lehet a megcsalás jele?

Figyelt kérdés

Reggel ment haza, azóta az interneten csetelünk. Már elég rég volt "szerelmeskitörése", de ma már egy csomószor elmondta hogy mennyire imád és hogy neki nem kell más rajtam kívül, meg hogy én vagyok neki az igazi.

Kérdezte hogy nem megyek-e el ma hozzá, de mondtam neki hogy ma este egy barátnőmmel találkozok, úgyhogy majd inkább holnap megyek. Erre írta mosolygós szmájlival, hgy rendben, meg hogy természetesen semmi baj, aztán meg ölelős szmájli, pedig máskor ilyenkor mindig kiakad.


Szerintetek?


2012. aug. 16. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Mint ahogy ezer más dolog jele is lehet, pl. a bűntudaté (azaz, hogy nem veled volt, hanem másokkal érezte jól magát). Kicsit talán nagyobb teret és több levegőt engedj neki. :)
2012. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a haverok elmesélték, hogy milyen a barátnőjük, és ő érezte, hogy szerencsés, vagy a haverok nyafogtak, hogy milyen rossz, hogy nincs barátnőjük.


Nem kell egyből megcsalásra gondolni:)

2012. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán olyan lányokat látott,akik "kiábránditóak" a szeméiben, és arra gondolt, hogy milyen szerencsés, hogy te vagy neki, és más vagy.
2012. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 intrepid ***** válasza:
Simán piás még, a piás embereknek meg mindegy milyen a csaj. Ahogy a mondás is tartja, nincsen csúnya nő, csak kevés alkohol.
2012. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem piás józan, úgy értettem hogy reggel ment haza a másik városból ahol voltak, de már éjjel lefeküdtek aludni az egyik haverjánál szóval az alkohol már rég kiment belőle
2012. aug. 16. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól még lehet másnapos. :D

Komolyra fordítva, mi együtt élünk soha nem mondtam, hogy ne menjen a barátaival szórakozni, szóval semmiféle "tiltás" nincs részemről, azt sem jegyeztem meg soha, ha spiccesen/kocsmaszagúan jött haza. Ritkán jár el itthonról a párom, de olyankor ha hazaér mégis olyan, mintha bűntudata lenne. Nem csal meg, tudom, ismerem kikkel van, elmondja hogy hol (pedig nem vallatom), mégis úgy csinál, mint a kisgyerek aki csokit evett ebéd előtt. Aranyos. Szóval magunkból kiindulva tuti nem gondolnék megcsalásra. De te tudod, hogy máskor hogy szokott viselkedni.

2012. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak azért csodálkozom, metr eddig még sose viselkedett így kocsmázás után, mindig csak elmesélte hogy mi volt és kész.
2012. aug. 16. 13:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem miért kell ennyire mindenhol rémeket látni.

Lehet, hogy csak simán jó kedve volt, vagy csak neki is eszébe jutott, hogy már régen kedveskedett. Ne akarjatok már mindenhol megcsalást feltételezni!

2012. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha a barátnőm ennyire paranoiás lenne, szerintem szakítanék vele...

Lehet, hogy csak beszélgetett a haverjaival és "megvilágosodott", hogy milyen jó veled.

Vagy csak egyszerűen ilyen kedve van.


Én ma adok a barátnőmnek 1 szál rózsát. Biztos megcsalom, mi?

2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hm, azért érdekes, h rögötn erre gondolsz.


lehet a megcsalád jele, de ezer más dologé is, én amagam részéről azt gondolnám, h a megcsalásnak százalékos arányban jóval kisebb a valószínűsége, mint bármi másnak. Az tuti, h érte aznap este valamilyen impulzus, ami rádöbbentette, h szeret téged és nagyon fontos vagy neki, elkezdett jobban "megbecsülni" téged. ennek ezer oka lehet, pl egy srác elmondta, h az ő barátnője csúnyán beszél vele társaságban, nem készít neki teát, ha beteg, megcsalta, elhagyta egy gazdagabbért, választás elé állította, stb. ő pedig végiggondolta, h te ilyet nem tennél és rájött,mekkora kincs vagy neki. ezek csak példák,ki tudja, mi történt, annyi variáció van. nem hiszem, h máris azon kellene törnöd a fejed, h másik nő van a dologban. amúgy meg, ahogy kiveszem a szavaidból, most épp érzelmes hangulatban van. mondd el neki, h észrevettted, mennyire kedves és figyelmes azóta az este őta, és ez neked nagyon jólesik. majd kérdezd meg kedvesen, mosolyogva, h mi váltotta ki nála. egy jó kapcsolatban erre simán megnyílik a másik és elmondja, mi volt az, hiszen nem kellemetlen, hanem rád nézve hízelgő dolgot kell mondani. ha furán reagál, na, akkor kezdje el gondolkodni más variációkon is. de még akkor sem biztos, h megcsalt.

2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!